Kasa içi kablolama

TrendBey

Hectopat
@Recep Baltaş hocamız sağ olsun. Onun sayesinde öğrendim sistem toplamayı ve bu ilk toplayışım olmama rağmen çok memnun kaldım. Sizce nasıl? :)

Kasa içi.

Screenshot_3.png

İçerisi gayet ferah olmuş. Kendi sistemimi ben de topladım fakat PCI-E ve CPU güç kablolarını bir türlü arkadan geçiremedim. Helal olsun. :D

İçerisi gayet ferah olmuş. Kendi sistemimi ben de topladım fakat PCI-e ve CPU güç kablolarını bir türlü arkadan geçiremedim. Helal olsun. :D

Sağolun :D

Gayet temiz ve ferah. Güç kablosunu üst taraftaki geniş boşluktan vermeyi denediniz mi?

Gerginleşiyor kablolar :)

Arka tarafı da görmek isteriz :D

O zaman işin heyecanı kaçar :D Çok isterseniz atarım tabii, neden olmasın. :)

24 pin güç girişi siyah kaplamalı olan bir PSU tercih etseniz daha temiz olurdu. Ayrıca @Yuspedile arkadaşın dediği gibi, 24 pin girişini verdiğiniz boşluğun üzerindeki boşluktan vermeyi denediniz mi?

Kablolar gerginleşiyor ve sırf siyah diye kaliteli bir PSU markasından şaşamam. :)

Kasanın marka/modelini öğrenebilir miyim?

Sharkoon TG5 Temperli Cam, Mavi renk (Çok ferah tavsiye ederim, çok sessiz çalışıyor.)Alman malı.

Bence 24 pin kablosunu üst taraftan verseniz daha şık gözükür. Ek olarak ön fanların kablolarını da hiç gözükmeyecek şekilde arka tarafa koyabilirsiniz.

Kablolar gerginleşiyor, fan kabloları da ancak o kadar oluyor Molex'ler engelliyor arka taraftan geçirmemi. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı