Kasa ve anakart tavsiyesi

Ekran kartı takılı iken fotosu var mi?

Evet koydum fotoğrafını yine kısıtlama yedik yeni atabildim.

Güzel duruyor.

Çok büyük bir şey olsun isterseniz de dark dk431'e bakabilirisniz. Kötü yanlarından da bahsedildiği inceleme videosu

Bu hoşuma gitti bunu alırım yüksek ihtimalle ama anakartta lazım.

Dosya Ekleri

• 20230902_174214.jpg
    20230902_174214.jpg
    114,6 KB · Görüntüleme: 13
Bu hoşuma gitti bunu alırım yüksek ihtimalle ama anakartta lazım.

Anakarta icin oneride bulunabilecegimi sanmiyorum. Yeni bir baslik acarsaniz daha iyi olacaktir. Ayrica DK431 kasanin inceleme videosundaki uyarıya lutfen dikkat edin. "do not connect fan interface Black ends to an another Molex as you will fry all your RGB set up and quite possibly your mobo" yani donanimlariniz zarar gormemesi icin bu oneriye dikkat ediniz. Kasa fanlari hakkinda bilgim olmadığı icin Molex'in ne oldugu, nasıl kullanilmasi gerektiği, neden boyle bir uyarıya ihtiyac duyuldugunu bilmiyorum ama bu hususa dikkat edin.

Anakarta icin oneride bulunabilecegimi sanmiyorum. Yeni bir baslik acarsaniz daha iyi olacaktir. Ayrica DK431 kasanin inceleme videosundaki uyarıya lutfen dikkat edin. "do not connect fan interface Black ends to an another Molex as you will fry all your RGB set up and quite possibly your mobo" yani donanimlariniz zarar gormemesi icin bu oneriye dikkat ediniz. Kasa fanlari hakkinda bilgim olmadığı icin Molex'in ne oldugu, nasıl kullanilmasi gerektiği, neden boyle bir uyarıya ihtiyac duyuldugunu bilmiyorum ama bu hususa dikkat edin.

Tamamdır teşekkür ediyorum :)

Yeni konu açabilirsiniz. AM4 için mi bakıyorsunuz anakart?

Tabii ki de sistemimie uygun olan ne ise ona bakıyorum hocam.

Geri
Yukarı