Kasada 2 jak girişi olmasına rağmen kulaklık tek girişli

Szaszy

Hectopat
Daha fazla  
Mikrofonlu bir kulaklığım var ve tek jak çıkışı var, ama kasamda 2 giriş var. Kullandığım anakart H610M sistemi yeni aldım sistemi daha kurmadım. Hem kulaklık hem mikrofon kullanmak için jak dönüştürücüye ihtiyacım olur mu yoksa anakartta 2sininde kullanıldığı bir giriş var mıdır?

Not: Anakartta pembe mavi ve yeşil renkli jak girişleri var

Mikrofonlu bir kulaklığım var ve tek jak çıkışı var, ama kasamda 2 giriş var. Kullandığım anakart H610M sistemi yeni aldım sistemi daha kurmadım. Hem kulaklık hem mikrofon kullanmak için jak dönüştürücüye ihtiyacım olur mu yoksa anakartta 2sininde kullanıldığı bir giriş var mıdır?
Kulaklıkta tek jak kasada iki jak var diye başladık, sonra jak dönüştürücüye ihtiyaç var mı diyerek kulaklıkta iki jak var diye bitirdik, hangisinde kaç tane var düzgünce belirtir misin?

Evet anakartta iki jak için de giriş var.

Kulaklıkta tek jak kasada iki jak var diye başladık, sonra jak dönüştürücüye ihtiyaç var mı diyerek kulaklıkta iki jak var diye bitirdik, hangisinde kaç tane var düzgünce belirtir misin?

Evet anakartta iki jak için de giriş var.

Kulaklıkta tek jak var, kasada 2 tane var. Kasadaki bir tanesine taksam kulaklıkta hem mikrofon hem de sesi kullanabilir miyim? Yoksa dönüştürücüye mi ihtiyacım var. Anakarttada jak girişi olarak mavi yeşil ve pembe var.

Yeni konular

Geri
Yukarı