Kasadaki LED kablosu nereye takılır?

Hunflair

Centipat
Daha fazla  
Kasa fanlarının tarafından LED kablosu çıktı,Power SW kablosu gibi 2 dişli. Üzerinde sadece LED yazıyor, kasada takılacak yer yok. Nereye taksam bilemedim.

Anakart B550M A Pro.
Kasa MSI M100A.

Kablo:

Dosya Ekleri

• IMG_20220919_202635.jpg
    IMG_20220919_202635.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 80
Kasa fanlarının tarafından LED kablosu çıktı, Power SW kablosu gibi 2 dişli. Üzerinde sadece LED yazıyor, kasada takılacak yer yok. Nereye taksam bilemedim.

Anakart B550M a Pro.
Kasa MSI M100a.

Kablo:

Hocam bende de aynı kasadan var. O kasada fan kontrolcüsü yok. M100a ile M100r arasındaki fark budur. M100r'nin biraz daha pahalı olmasının sebebi hem fan kontrolcüsüne sahiptir hem de temperli camla gelir. Sizin ayrıyeten bir fan kontrolcüsü almanız gerekiyor. Almazsanız fanları tek modda çalışır.

Hocam bende de aynı kasadan var. O kasada fan kontrolcüsü yok. M100a ile M100r arasındaki fark budur. M100r'nin biraz daha pahalı olmasının sebebi hem fan kontrolcüsüne sahiptir hem de temperli camla gelir. Sizin ayrıyeten bir fan kontrolcüsü almanız gerekiyor. Almazsanız fanları tek modda çalışır.
Hocam alacağım da ne alacağımı bilmiyorum molex bununki fan kontrolcü için ne alabilirim siz ne aldınız ve o Ledi nereye takıcam boşta mı kalacak demek bu bir de fanlar tam devirde dönerse ömrü ne kadar olur fanların?

Hocam alacağım da ne alacağımı bilmiyorum Molex bununki fan kontrolcü için ne alabilirim siz ne aldınız ve o LED'i nereye takacağım boşta mı kalacak demek bu bir de fanlar tam devirde dönerse ömrü ne kadar olur fanların?

Hocam ben bir şey almadım. Bende şu an tek modda kullanıyorum fanları. Zaten benim ışık fantezim yok açıkçası yani fan kontrolcü almayacağım. Bendeki LED kablosu boşta. Siz almak isterseniz yeni konu açın diğer hocalarıma sorun bilgim dahilinde değil fan kontrolcüleri. Tam devirde dönmesi bir sorun yaratmaz.

Anladım peki Led olmayınca ışıklar yanmıyor mu yoksa kendiliğinden sadece tek renk mi çalışıyor bu konu kalsın bunun üzerinden yazılır

Hocam ben bir şey almadım. Bende şu an tek modda kullanıyorum fanları. Zaten benim ışık fantezim yok açıkçası yani fan kontrolcü almayacağım. Bendeki LED kablosu boşta. Siz almak isterseniz yeni konu açın diğer hocalarıma sorun bilgim dahilinde değil fan kontrolcüleri. Tam devirde dönmesi bir sorun yaratmaz.
Konuyu nasıl kapatacağım yeniyim de

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı