Kasamın ön taraftaki fanından ses geliyor

Mr. A

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba... Power Boost kasam var. Ki almaz olaydım diyorum artık. Yaklaşık bir senedir kullanıyorum. Kasanın ön tarafında 3 adet fanı var. Bunlardan en alttaki fan, içerideki havaya boşaltmak için dışarı hava akımı veriyor. Ve bu fan aşırı derecede kirlendiği için artık durmaya, yavaşlamaya ve ses yapmaya başladı.

Demeyin, yahu hiç temizlemedin mi, diye... Maalesef kasanın ön tarafını bir türlü açamadım. O yüzden temizleyemedim de... Ön kısımda bir çerçevenin içine yerleştirilmiş vaziyetteler.

Yardımcı olabilecek, fikir verebilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte onun için öndeki çerçeveyi çıkarmam gerekiyor. Her tarafı plastik kilit. Mecbur birine götüreceğiz artık. Ben onunla uğraşırsam kırarım gibi duruyor.
En mantıklısı hocam, verin 25 lira fanı temizlemesi için sadece , adam söker temizler birşey olursada adamdan alırsınız parasını.

Hayırlısı... Teşekkür ederim, sağ olasın...
Hocam , power supply'imden çok fazla ses geliyordu plastik takırdama sesi , altını bi açtım toz filtresini sanki 10 yıldır temizlememişim. Oysaki daha 3 ay önce temizlemiştim. Sesi direk kesildi , yapabiliyorsanız güçlü bir förn makinesi ile diğer parçalara tutmadan soğuk bir şekilde fanı döndürün. Büyük oranda toz gider ama yapmadan önce arkadan elektrikli süpürge tutmanızı öneririm tozları almanız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı