Kaset çalarlı oto teypten amfi çıkışı almak mümkün mü?

Fotoğraflarda teyp çaların bağlantı şemasını ve giriş kısmını paylaştım, sanırsam bu teyp üzerinden doğrudan amfiye bağlantı yapamıyorum. Ama herhangi bir dönüştürücü kullanıp amfi bağlantısı alabilmem mümkün mü? Bu dönüştürücüler internette ne diye geçiyor ve kullanmam durumunda ses seviyesini vasat bir duruma getirir mi?

Dosya Ekleri

• IMG-20240327-WA0036.jpg
    IMG-20240327-WA0036.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG-20240327-WA0035.jpg
    IMG-20240327-WA0035.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 16
Fotoğraflarda teyp çaların bağlantı şemasını ve giriş kısmını paylaştım, sanırsam bu teyp üzerinden doğrudan amfiye bağlantı yapamıyorum. Ama herhangi bir dönüştürücü kullanıp amfi bağlantısı alabilmem mümkün mü? Bu dönüştürücüler internette ne diye geçiyor ve kullanmam durumunda ses seviyesini vasat bir duruma getirir mi?
Deck dönüştürücü diye geçer. Bütçeniz ne kadar?

Seste ufak bir kayıp yaşayabilirsiniz.

Hep bütçe sorularına makul bir rakam verememişimdir :/ internette 150 - 200 lira arası geçiyor ama fiyat yükseldikçe ses kalitesi oynar mı açıkçası bilmiyorum? Yeni teyp alsam daha iyi olacak ama seviyorum kaset dinlemeyi.
Eğer yeni bir teyp alırsanız daha iyi olacak. Kasetteki şarkıları internette aratıp FLAC dosya olarak indirip USB'ye atarsanız kaset kalitesinde dinleyebilirsiniz.
FOR-X kaliteli üründür sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı