Kaşın hızlı uzaması sağlanabilir mi?

itashi

Femtopat
Daha fazla  
Kaşımı aldırdım ve biri kalın biri ince oldu aralarında fark var. Nasıl ince kaşımın hızlı çıkmasını sağlayabilirim? Kendimi kötü hissediyorum fark yüzünden ikisi de ince olsaydı neyse de fark olunca sosyal anksiyetem fazlalaştı.

Kuaförüm, her gece yatmadan önce vazelin, yoğun nemlendiricileri (arko nem gibi) düzenli bir şekilde sürerseniz çıkmasına yardımcı olur, işe yaramazsa badem yağı ya da kaş serumları deneyebilirsiniz, vazelin veya arko nem sürekli müşterilerime öneririm çoğunluğundan olumlu geri dönüş alıyorum.

Kuaförüm, her gece yatmadan önce vazelin, yoğun nemlendiricileri (arko nem gibi) düzenli bir şekilde sürerseniz çıkmasına yardımcı olur, işe yaramazsa badem yağı ya da kaş serumları deneyebilirsiniz, vazelin veya arko nem sürekli müşterilerime öneririm çoğunluğundan olumlu geri dönüş alıyorum.

Çıkması ne kadar sürer.

Senin gittiğin okuldaki öğrenciler özel mi seçiliyor? Onlar da bizler gibi herhangi bir insan. Kimse kaşının ince ya da kalın olduğunu fark etmeyecek dostum. Hiçbir zaman kendinden şüphe etme.

Lisedeki öğrenciler genellikle her şeyle dalga geçerler ya her okulda benim bildiğim öyle. Yani o yüzden rezil olacak gibi hissediyorum.

Lisedeki öğrenciler genellikle her şeyle dalga geçerler ya her okulda benim bildiğim öyle. Yani o yüzden rezil olacak gibi hissediyorum.
Her şey ile dalga geçen insanlar, rezil ve gereksiz insanlardır. Onlarla ne kötü ol, ne de samimi. Seninle yeterince yakın olmazsa uğraşmaz. Genellikle korkak tiplerdir, seninle uğraşırsa sen de tepkini koymalısın.

Geri
Yukarı