Kaspersky 1 cihaz sınırı nedir?

MrDeveloper

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bazı baş belası virüslere maruz kaldıktan sonra Kaspersky kullanmakta karar kıldım. Hatta virüs girdiğinde deneme sürümünde kullanıyordum ve çok iyi bir temizlik yaptığını söyleyebilirim. ( Kaspersky Plus 1 cihaz ) paketini satın aldım. Bu paket 1 bilgisayar ve 1 telefon için kullanılabilir mi? Yoksa sadece 1 bilgisayarda mı kullanılıyor anlayamadım. Bilen varsa aydınlatabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

1 cihazlık Kaspersky lisansım var, lisansı hem bilgisayarda hem telefonda aynı anda kullanabiliyorum.
Hocam bilgisayardaki ücretli hizmet fakat telefonda ücretsiz abonelik etkin. Emin misiniz ?

1 cihaz yani sadece bilgisayar veya telefon ikisinden birini seçmek zorundasınız.
Bunu 2 cihaza nasıl yükseltebilirim ? Abonelik iptali de yapılmıyor. Hata veriyor sitesi..

Hocam bilgisayardaki ücretli hizmet fakat telefonda ücretsiz abonelik etkin. Emin misiniz ?
1 cihazlık Kaspersky lisansım var, lisansı hem bilgisayarda hem telefonda aynı anda kullanabiliyorum.
Windows'ta aktif olan korumama bir cihaz daha eklemek istediğimde karşıma çıkan ekran (0/1 kullanılabilir):
1702817479941.png

Geri
Yukarı