Kaspersky "Device\Harddisk0\DR0"'da "Trojan.Boot.CKOT.a" virüsü

Oyunindir VIP bu zamana kadar virüs sorunları yaşatmadı eski PC'mde bile.

Sistem 0 Vatan'dan aldım.

Hocam o site virüslü şeyler içeriyor. Ben oradan mining virüsü yemiştim. Siz öncelikle sistemi sıfırlayın bende sizin kendi bionuza gelip orada güvenli siteleri belirteyim. Sıfırlama yetecektir. Ancak format USB'si hazırlayıp format da atabilirsiniz.

Sıfırlamayla Format aynı şey değil mi?

Bu arada önerdiğiniz sitelerden 2.sinden oyun indiriyorum genellikle.

Hayır, sıfırlama bilgisayarın içinden yapılır USB gerektirmez. Format ise Windows 10 medya aracını kullanarak USB'ye Windows 10 veya 11 yazdırılmasıdır.
Tamamdır sıfırlayınca gitmezse format mı?

Bu arada önerdiğiniz sitelerden 2.sinden oyun indiriyorum genellikle.

Tamamdır sıfırlayınca gitmezse format mı?

O 2. eğer gerçek. Site ile bitiyorsa onlar sağlam ancak .com ile bitiyorsa sahte sitedir. Sıfırlayınca gitmezse evet format gerekli.

İlk önerdiğim Recep Baltaş'ın dahi önerdiği en sağlam site daha iyisi mezarda derler ya öyle bir site.

1 hafta profil mesajı yedim ama olsun.

Son düzenleme:
@LerNoply hocam craklı hiçbir şey güvenilir değildir. O siteden indirdiğin oyun vs yüzünden sistemin dosyaları bozulmuş vs bir sürü sorun olabilir.
@Mucize Kartal hocam piyasadaki tüm iyi av ve tarama motorlarını önermiş. Format atmaya üşenmeyin ve format sonrası cracklı hiçbir program oyun indirmeyin.

İlla bir program veya oyun varsa cracklı olduğunu düşünmüyorsanız av dan istisnalar olarak eklerseniz hata falan almazsanız ama bu riske girmenizi önermem.

O 2. eğer gerçek. Site ile bitiyorsa onlar sağlam ancak .com ile bitiyorsa sahte sitedir. Sıfırlayınca gitmezse evet format gerekli.

İlk önerdiğim Recep Baltaş'ın dahi önerdiği en sağlam site daha iyisi mezarda derler ya öyle bir site.
Tamamdır hocam iyi akşamlar iyi forumlar.

Cracklı hiçbir program oyun indirmeyin.

Crackli hiçbir şey indirmeyin diyorsunuz ama fiyatlar çok uçuk olduğu için Crack'e yöneliyorum yoksa satın almayı ben de biliyorum.

Tamamdır hocam iyi akşamlar iyi Sosyaller.

Crackli hiçbir şey indirmeyin diyorsunuz ama fiyatlar çok uçuk olduğu için Crack'e yöneliyorum yoksa satın almayı ben de biliyorum.

Hocam indirdiğiniz siteler güvenli değil malum mavi foruma gelin orada hem bende varım hemde korsana bir miktar izin var burada direkt banlıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı