Kaspersky sürekli "indirme engellendi" uyarısı veriyor

Littman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Kaspersky dakika başı bildirim göneriyor " indirme engellendi" virüs mü var acaba? Rapor aşağıda.

Burada.

Dosya Ekleri

• kaspersky rapor.txt
    16,2 KB · Görüntüleme: 232
Son düzenleme:
Uygulama üzerinden ss atarsanız daha iyi olur. Bu yazıların hiçbirinden bir şey anlamadım ben.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-19 195212.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-19 195212.png
    187,7 KB · Görüntüleme: 44
Son zamanlarda logo converter gibi sitelere girdiniz mi? Anladığım kadarıyla "favicon. ICO" dosyası logo dosyası oluyor. Eğer girmediyseniz reklam virüsü olabilir.

Girdiğimi hatırlamıyorum ama favicon. ICO dosyası olarak görünüyor nasıl çözebiliriz bu sorunu?

Girdiğimi hatırlamıyorum ama favicon. ICO dosyası olarak görünüyor nasıl çözebiliriz bu sorunu?
Kaspersky ile bir tarama yaptıralım. Ardından Google'da şu adımları izleyelim. Adware falan varsa silmiş oluruz.
Google ana sayfada sağ üstteki üç noktaya basalım. Burada geçmişe basalım sonra tekrar geçmişe basalım. Solda tarama verilerini temizle yazacak. Buraya girelim.
Tarama geçmişi, indirme geçmişi, Çerezler ve diğer site verileri ve önbelleğe alınan fotoğraf ve videoları işaretleyin. Sile basın. Sorununuz düzelmezse tekrar yazın buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı