Kavga edilen arkadaş ile barışmak mümkün mü?

tkn87

Centipat
Daha fazla  
Kısaca olaya gireyim. Liseye geçtim 6 aydır bir arkadaş tanıyorum 1 dönem iyiydik yan yana oturuyorduk sınıfta yani her gün en az 5 6 kere kavga ediyoruz ama ne oluyorsa yine gülüşüyoz, tekrar barışiyoruz. Çok degişik bir şey her neyse ben babasıyla tanıştım bu aralar aramız bozuk ama eminim yine barışacağız. Babası arkadaş olmamızı istiyor ama arkadaşım bir soğuk bir sıcak yapıyor. Sizce ne yapmalıyım? Bir olay oldu babası beni eve çağırdı gel bir konuşalım dedi. Yani başkasını gördüğü zaman çocuk farklı biri oluyor benimle alay falan ediyor ama sonra iyi şeyler falan söylüyor. Anlamadım gitti neyse sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başkasının yanında sana laf yapıyorsa yemişim arkadaşını da babasını da. Git konuş ciddi bir şekilde hoşlanmıyorum vs. tekrar yaparsa direkt arkadaşlığını bitir gitsin lisede arkadaş mı bulamayacaksın.

Başkasının yanında sana laf yapıyorsa yemişim arkadaşını da babasını da. Git konuş ciddi bir şekilde hoşlanmıyorum vs. tekrar yaparsa direkt arkadaşlığını bitir gitsin lisede arkadaş mı bulamayacaksın.

Ya öyle kötü şeyler demiyorda ne bileyim yani fiziksel kavga asla yapmaz bende yapmam ama yani bir soğuk yapıyor bir sıcak yapıyor babası benden başkasına güvenmiyor zaten sürekli arıyor beni nasılsın iyi misin diye en basidinden şu an arka sıramda oturuyor yani hoca değerlendirme sorularını yapın dedi kitabı bana göstermiyor ama diğerlerine gösteriyor ama sorsan en yakın arkadaşı benim Mehmet diye çocuk var mesela benimle kantine gelmez onunla koşarak gidiyor ama yine de en yakın arkadaşı benmişim geçende sordum gel dışarı çıkalım senlemi çıkacağım falan dedi ama Mehmet'le çıkarsın dedim sustu sanki ilkokul çocuguymuşuz gibi hep kavga ediyoruz.

Geri
Yukarı