Kawunworld güvenilir mi?

MUROCANX

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PlayStation 4 Pro almak var aklımda sonra da Xbox Series X'ya da PlayStation 5 alıp Xbox Series S alacağım hangisi daha mantıklı bunu da cevaplarsanız sevinirim sizce buradan alınır mı? Link e tıklayınca hoş tasarıma sahip bir site karşışıyor tereddütte kaldım. Sizce güvenilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20240202_202918.jpg
    IMG_20240202_202918.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 50
Arkadaşlar PlayStation 4 Pro almak var aklımda sonra da Xbox Series X'ya da PlayStation 5 alıp Xbox Series S alacağım hangisi daha mantıklı bunu da cevaplarsanız sevinirim sizce buradan alınır mı? Link e tıklayınca hoş tasarıma sahip bir site karşışıyor tereddütte kaldım. Sizce güvenilir mi?

Instagram sitelerine güven olmaz.
2.eldeki satıcılara bakın.

@SF24 kanka ben alisveris yaptim PS 5 gayet düzgün, temiz bir gönderimle geldi sayfa gayet güvenilir.
Hesabın ilk mesajı ve hesabın açılış tarihini göze alınca hiç de güvenilir gelmedi.

@SF24 kanka ben alisveris yaptim PS 5 gayet düzgün, temiz bir gönderimle geldi sayfa gayet güvenilir.
Gönderim detayları, mesajlaşmalar ve dekont gönderir misiniz? Göndermediğiniz takdirde hesabınızı 'MultiAccount' olarak raporlayacağım.

Son düzenleme:
Selamlar hocam, kendileri ile bizzat çalışmış ve site tasarımında yardımcı olduğum için hesap sahibi ile yakın bir iletişimim var. Dolandırıcılık gibi bir derdinizin olmasına gerek yok, güvenilir bir hesap.

Selamlar hocam, kendileri ile bizzat çalışmış ve site tasarımında yardımcı olduğum için hesap sahibi ile yakın bir iletişimim var. Dolandırıcılık gibi bir derdinizin olmasına gerek yok, güvenilir bir hesap.
Hocam güvenilirlik meselesini satın alan kişiler dekont ve ürün teslimatıyla ilgili bilgi vererek sağlamalı.
İsterseniz kardeşi olun ama +ref önemli bu işte.

Geri
Yukarı