Kaybolan Papara karttan bir şey olur mu?

Zepett8

Picopat
Daha fazla  
100TL'ye BJK kart almıştım. Bu sabah geldi ama nasılsa şu an kayıp. Kartı daha hesabıma tanımlamamıştım yani teslim edildi olarak ve kartı tanımla seçeneğiyle gözüküyordu Papara'da. Bu kart birinin eline geçerse bir şey olur mu?

Kanka Geçilirse Kayıp Çalıntı için Papara ara Yani Eğer kurye başkasına teslim etti mi o zaman Papara'ya bildir Yada 0850 340 0 340 Papara çağrı merkezi ara sorun çozülür
işe yaradıysa teşekkür ederim

Kartı tanımlayamamış daha nasıl iptal edecek?

Papara müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirin yardımcı olurlar.

Kart eline alıp kaybedeni de ilk defa görüyorum hocam ne diyeyim ki zaten başkası o kartı doğrulayamaz hesaplar kart bölümünden iptal ediliyor olması lazım bankalarda falan iptal edebiliyorsun eklemesen bile önödemeli kart pişmanlıktır

Kart eline alıp kaybedeni de ilk defa görüyorum hocam ne diyeyim ki zaten başkası o kartı doğrulayamaz hesaplar kart bölümünden iptal ediliyor olması lazım bankalarda falan iptal edebiliyorsun eklemesen bile önödemeli kart pişmanlıktır
Evde kayboldu yarın bi daha bakıcam. Kart aktif değil bu arada eve geldiğinde aktif etmemiştim birşey olur mu iptal etmesem?

Uygulamadan kartı iptal et bişey olmaz işlem yapamaz ama iptal et
Evde kayboldu zaten küçük kardeşim yüksek ihtimalle bir yere koymuştur yarın da bulamazsam ararım müşteri hizmetlerini

Evde kayboldu yarın bi daha bakıcam. Kart aktif değil bu arada eve geldiğinde aktif etmemiştim birşey olur mu iptal etmesem?
İptal edebiliyorsan et edersen kimse kullanamaz hicbiryerde geçmez ztn ön ödemeli kart eklemedikten sonra ne yapacaklarki iptal et ama birinin eline geçerse belki kumar tarzı oyunlarda kullanabilir o açıdan iptal et

Yeni konular

Geri
Yukarı