Kaynak kodu satarak para kazanmak mümkün mü?

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Merhaba. Böyle bir video buldum. Videoda anlatıldığı gibi kaynak kodu satarak veya sitelere oyun yükleyerek para kazanabilir miyim? Sorun şu ki reşit olmama daha yaklaşık 10 ay var. Reşit olmadan da parayı çekebilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba. Böyle bir video buldum. Videoda anlatıldığı gibi kaynak kodu satarak veya sitelere oyun yükleyerek para kazanabilir miyim? Sorun şu ki reşit olmama daha yaklaşık 10 ay var. Reşit olmadan da parayı çekebilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapsanız bile site 10 alıyorsa size 1 verecektir ki oyununuzun tutması yani çok oynanması lazım ne kadar çok insan oynarsa o kadar reklam geliri demek bence zaman öldürmeye değmez.

Yapsanız bile site 10 alıyorsa size 1 verecektir ki oyununuzun tutması yani çok oynanması lazım ne kadar çok insan oynarsa o kadar reklam geliri demek bence zaman öldürmeye değmez.

Aslında zaten oyun yapmaya hevesli birisiyim. Boşuna yapmaktansa 3-5 bir şeyler kazanırım belki. Okulda bu işlerden anlayan arkadaşımada anlatıp onunla beraber oyun geliştirmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı