Kedi etrafa tuvaletini yapıyor

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Kumu tam her gün düzenli olarak değiştiriyorum. Maması her zamanki mama buna rağmen tuvaletini etrafa yapıp duruyor veya tam temizleyemeyip gövdesine yapışıp duruyor. Kedim 7 aydır bizde ve neredeyse geldiğinden beri var. Artık yoruldum her gün ıslak mendille etrafı silmekten. Bir gün kediyi temizlesem 2. gün yine ayakları pislik oluyor. Bir çözümü yok mu bu işin?

Kumu tam her gün düzenli olarak değiştiriyorum. Maması her zamanki mama buna rağmen tuvaletini etrafa yapıp duruyor veya tam temizleyemeyip gövdesine yapışıp duruyor. Kedim 7 aydır bizde ve neredeyse geldiğinden beri var. Artık yoruldum her gün ıslak mendille etrafı silmekten. Bir gün kediyi temizlesem 2. gün yine ayakları pislik oluyor. Bir çözümü yok mu bu işin?
Bunlar hayvan bişey diyemezsin ilk önce eğitime götür kediyi sonrasında bir veterine götür ne olur olmaz

kedinin odasını yada kum kutusunun yerini değiştir kediyi rahatsız eden bir durum var ortada bu dediklerimi yaparak çözüm bulmuştum.

İdrarını mı yapıyor yoksa diğerini mi? Yani kedi bu yapacak bir şey yok. Kuma hiç yapmıyorsa böyle kumun üstüne atın koklar eder belki. Baktın hala yapmıyor yani bilmiyorum.

Aynı sorun eski kedimde vardı hocam ama maalesef çaldılar.
-Banlan, Banlan, Banlanmanı istiyorum, neden banlanmıyorsun?
-Bu hesabın altında 10 yaşındaki bir çocuktan fazlası var, bu hesabın altında kedisi çalınan bir insan var bay @Teknolojik112 ve kedisi çalınanlara ban işlemez.
Kaynak

Geri
Yukarı