Kedi ısırığı sonrası kuduz olunur mu?

Korkma. Bir şey olmaz, en yakın zamanda da kuduz aşısı ol çok endişeliysen. Zaten belirtin de yokmuş.

Çıksa çoktan çıkardı merak etme bir şeyin yok. Herhangi bir belirti göstermemişsin 1 hafta zaman geçmiş, endişelenme. Bizlerin burada sana doktora git demekten başka yapabileceği ekstra bir şey yok.
Genelde eve yorgun gelirim uykudan kalkınca bi yorgunluk çöküyor halsizlik gibi o da uyuşma değil yani diğer belirtilerin hiçbiri yok dedigim gibi bu pazartesi oldu 5 gün olmuş yani

kedi saldırgan değilse kendini anlık korumak için yaptıysa değildir. sudan korkuyorsa kuduzdur ve ürkek saldırgansa zaten direkt aşı olun.

kedi saldırgan değilse kendini anlık korumak için yaptıysa değildir. sudan korkuyorsa kuduzdur ve ürkek saldırgansa zaten direkt aşı olun.
Yavru kediydi ve gözleri gerçekten şişmiş çok kötüydü körmüş zaten biz götürmeden önce o yüzden kendini korumak için yaptığını düşünüyorum

Bunlardan herhangi biri yoksa kuduz değilsin demektir. Keyfine bak stres yapma kendine.

Screenshot_2.png

Kuduz öyle bir haftada belirti gösteren bir hastalık değil. Haftalar sonra ortaya çıkar ve belirtiler başladığı andan itibaren de ölüm için geri sayım başlar. O andan itibaren aşı olsan da fayda etmez. Burada niyetim seni korkutmak değil ama insan hayatı da ucuz değil. Ol yani aşı noolacak? En azından kafan rahat eder. Bu stresle uyku bile uyuyamazsın.

Bunlardan herhangi biri yoksa kuduz değilsin demektir. Keyfine bak stres yapma kendine.

Eki Görüntüle 2179583

Hiçbiri yok hocam sudan korkmuyorum daha yeni duşa girdim yutkunabiliyorum ateşim yok felç değilim Allah'a şükür

annesinde dediğim sorunlar yoksa kuduzdan çok şüphelenmeye gerek yok bence.
Annesi hamileydi ve bayadır okulda duruyor kuduz olsa ölmesi gerekirdi zaten diye biliyorum hala yaşıyor okulda yani kuduz değildir diye düşünüyorum

Kuduz öyle bir haftada belirti gösteren bir hastalık değil. Haftalar sonra ortaya çıkar ve belirtiler başladığı andan itibaren de ölüm için geri sayım başlar. O andan itibaren aşı olsan da fayda etmez. Burada niyetim seni korkutmak değil ama insan hayatı da ucuz değil. Ol yani aşı noolacak? En azından kafan rahat eder. Bu stresle uyku bile uyuyamazsın.
Hocam haklısınız ama evimin yakınında hastane yok ailem evde degil ptesi gelicekler sonra da lafımı dinleyip götürürler umarım mesela ateşlenmeye başladım diyelim ya da baş ağrısı vesaire başladı diyelim tam o zaman diliminde aşı olsam fayda etmiyor mu

Geri
Yukarı