Kedi mi köpek mi?

Siz hangisini beslerdiniz veya besliyorsunuz. Kedilerden kendimi bildim bileli korkmuşumdur ama son zamanlarda internette fazlasıyla tatlı kedi gördüğüm için düşünmedim değil, hem böyle inat falanlar, kızgınlar eğleniriz biraz. Ama bir yandan da köpekler var, eskiden olsa isterdim ama şuanda pek istemiyor gibiyim.
Kediler bu dünyadan değil gibi, çok tatlı ve komik canlılar.

Siz hangisini beslerdiniz veya besliyorsunuz. Kedilerden kendimi bildim bileli korkmuşumdur ama son zamanlarda internette fazlasıyla tatlı kedi gördüğüm için düşünmedim değil, hem böyle inat falanlar, kızgınlar eğleniriz biraz. Ama bir yandan da köpekler var, eskiden olsa isterdim ama şu anda pek istemiyor gibiyim.

Kedi gibi nankör hayvana masraf etmeye gerek yok. Eskiden sokaktan bulduğum kedi kaçıp gittiğinden beri nefret ediyorum. Köpek sadıktır, eğer safkan cins satın alınırsa daha da iyi olur. Ben safkan kangal besliyorum.

Önceden köpek besliyordum, köpekleri çok severim fakat evde beslemeye çok uygun değil. Çünkü kedi gibi gidip kuma tuvaletini yapmıyor evde nereyi bulursa oraya yapıyor. Bu yüzden her gün dışarı çıkartmanız lazım ve bu da bir dert. Şuan bir kedi bakıyorum bakımının köpekden daha rahat olduğunu söyleyebilirim.

Kedi gibi nankör hayvana masraf etmeye gerek yok. Köpek sadıktır, eğer safkan cins satın alınırsa daha da iyi olur. Ben safkan kangal besliyorum.
Köpek seni korur, evini korur, sevdiklerini korur, varsa hayvanlarını da korur. İmkanım olsa bir tane safkan Belçika Malinois alırım. Kangal iyidir ama yeri kokar, büyüktür çok yer bakmak için para ve büyük mekan olması lazım. 1:20 köpek telde yürüyor, alabilsem köpeği her gün eğitip ölüm makinesi yapacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Köpek seni korur, evini korur, sevdiklerini korur, varsa hayvanlarını da korur. İmkanım olsa bir tane safkan Belçika Malinois alırım. Kangal iyidir ama yeri kokar, büyüktür çok yer bakmak için para ve büyük mekan olması lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam müstakil evde yaşıyorum, dolasıyla mekan konusunda rahatım. Ama genel olarak köpeklerde paradan ziyade alan önemli yoksa hayvan bunalıyor ve saldırgan tavır takınıyor.

Geri
Yukarı