Kediler ölmüş ruhları görür mü?

Benim gözümden bakarsan boşuna korktun. Seninkinden bakarsak belki de boşuna korkamamışsındır :) he tabii bu işin kurgu kısmı var orası ayrı oradan ben de korkabiliyorum.

Yok hocam şakasına demiştim jumpscaredan nefret ederim izlemedim bile filmi, gerçek olsalar bile belirtildiği gibi göremeyeceğimiz için sıkıntı yok.

Gördüğünü varsayalım, kedi için değişen bir şey yok, bizim için de değişen bir şey yok.

Ruh gören kedi 🙀
1684017913505.png

Arkadaşlar, kedilerin göz perdeleri açık mı ölmüş ruhları görebilirler mi?
Hocam,Hayvanlar kediler,köpekler gaybı,yani öteki alemden varlıkları görüp duyabilirler,bizler imtihanda olduğumuz için gözlerimiz mühürlüdür göremeyiz,bizim bir yakınımızın köyde 10 tane kadar köpeği vardı,geçenki büyük depremde gece 4.10 sularında,akrabamız dedi ki köpekler öyle bir havlıyordu ki,adeta öleceklerdi,normal bir havlama değildi dedi bir türlü sakinleştiremediğini söyledi, zaten 10 dk sonrada deprem olmuştu o gece,hayvanların bir çoğu büyük felaketlerden önce böyle tepki gösterebiliyor,bizler göremeyiz,bir haberiz,bu imtihanın bir parçasıdır.

Kediler bazen boşluğa anlamsızca bakarlar. Belki görüyorlardır, fakat öyle olmalarının başka bir nedeni de olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı