Kedim çiftleşmek istiyor

Kayra342727

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyun oynarken bir an masanın üstüne gelip elimi ısırıp kolumun üstüne çıkmaya başladı, elimi ne kadar çekmeye çalışsamda miyavlayıp çok daha fazla ısırıyor bugünde aynısını şuan yapıyor, öncedende kumu temiz olmasına rağmen tuvaletini başka yerlere yapıyor, kedim çiftleşmek mi istiyor? ne yapmalıyım salmıyor beni.
Kedim erkek scottish fold.

Oyun oynarken bir an masanın üstüne gelip elimi ısırıp kolumun üstüne çıkmaya başladı, elimi ne kadar çekmeye çalışsamda miyavlayıp çok daha fazla ısırıyor bugünde aynısını şu an yapıyor, önceden de kumu temiz olmasına rağmen tuvaletini başka yerlere yapıyor, kedim çiftleşmek mi istiyor? Ne yapmalıyım salmıyor beni.

Kısırlaştırın.

Çiftleşmek istese sürekli miyavlar sağa sola kerkinir. Hasta da olabilir yada stresli hissediyor olabilir.

Sesini diğer kedilere duyurmak için ağlarcasına miyavlıyor. Acı falan çekmiyor aslında. Kızgınlık dönemi geçince kısırlaştırmanızı tavsiye ederim.

Oyun oynarken bir an masanın üstüne gelip elimi ısırıp kolumun üstüne çıkmaya başladı, elimi ne kadar çekmeye çalışsamda miyavlayıp çok daha fazla ısırıyor bugünde aynısını şuan yapıyor, öncedende kumu temiz olmasına rağmen tuvaletini başka yerlere yapıyor, kedim çiftleşmek mi istiyor? ne yapmalıyım salmıyor beni.
Dişi olsaydı sorunu çözmen için bekleyen bir British adayım vardı ama en iyi çözüm kısırlaştırmak, tabii eğer ileride çiftleştirmeyi düşünmüyorsanız.

Geri
Yukarı