Kedim yediğimiz şeyleri yiyor

• Konuyu başlatan EM1542
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 320
Merhaba benim kedim var fakat bir sorunu var sorunu ise biz ne yersek onu yiyor.
Yediği şeylerin listesi:
Muzlu, çilekli, çikolatalı puding.
Muzlu, çilekli, çikolatalı dondurma.
Çilekli mama (insanlar için)
Fasulye.
Çikolatalı sütlü gevrek.
Balık kraker.
Pizza kraker.
Petibör bisküvi.
Çubuk kraker.
Çikolata (küçücük yedi).
Künefe (küçük bir parça aldı).
Ekmek.
Ve daha aklıma gelmeyen çok şey var. Ayrıca bir sorum var kedim neden bunları çok seviyor?
Ondan biraz uzak tutun böyle şeyleri, bir de mama değiştirin belki de hep aynı şeyleri yediği için canı sıkılmıştır.

Ondan biraz uzak tutun böyle şeyleri, bir de mama değiştirin belki de hep aynı şeyleri yediği için canı sıkılmıştır.
Can sıkıntısı diye birşey yok hocam kedide. Benimki 2 yaşında 2 senedir mama dışında Belki 3-4 dilim açbitir vermişimdir. Benimkinin canı sıkılmıyorda bununki mi sıkılıyor. Kedi bu gördüğü her yiyeceğe benzeyen şeyin tadına bakar.

Ben vermiyorum zaten kendisi yemeye çalışıyor bazen başarıyor.

Sakla sende kedinin önünde o tür şeyleri yeme şimdi gülersin ama beni dinle o tür şeyler kedinin ölümüne sebep olur vicdan azabından kurtulamazsın.

Evde bizde şaşırdık ailecek bu kedinin ağız tadını anlamadık.
Yemekte yemeğimize filan çıkmaya çalışıyoruz zor tutuyoruz.

Sakla sende kedinin önünde o tür şeyleri yeme şimdi gülersin ama beni dinle o tür şeyler kedinin ölümüne sebep olur vicdan azabından kurtulamazsın.
Tamam zaten 1-2
yıldır yemiyor ekmek ve mama hariç çünkü ekmeği ailem veriyor ben de çilekli mama var tadı çok güzel bilmiyorum ama mamayı elimden almaya çalışıyor

Kedine bunları verme sen şaka mısın hayvanı öldürmeye çalışmak bu resmen. Bide küçücük yedi falan diyorsun.
Kardeşim ben bunu şaka olsun diye demiyorum bunları bırakması için ne yapmalı ve neden seviyor onları soruyorum. Ayrıca kedim 1-2 senedir bunları vermiyorum kedinin sağlığı oldukça iyi fakat ne zaman bunları görse hemen yemeye çalışıyor.

Can sıkıntısı diye birşey yok hocam kedide. Benimki 2 yaşında 2 senedir mama dışında Belki 3-4 dilim açbitir vermişimdir. Benimkinin canı sıkılmıyorda bununki mi sıkılıyor. Kedi bu gördüğü her yiyeceğe benzeyen şeyin tadına bakar.

Valla bunlarda insan gibi canlı, ben kedi olsam sıkılırdım ama gerçekten insanlar gibi iğrenmiş olabilir

Yemekte yemeğimize filan çıkmaya çalışıyoruz zor tutuyoruz.

Tamam zaten 1-2
yıldır yemiyor ekmek ve mama hariç çünkü ekmeği ailem veriyor ben de çilekli mama var tadı çok güzel bilmiyorum ama mamayı elimden almaya çalışıyor

Kardeşim ben bunu şaka olsun diye demiyorum bunları bırakması için ne yapmalı ve neden seviyor onları soruyorum. Ayrıca kedim 1-2 senedir bunları vermiyorum kedinin sağlığı oldukça iyi fakat ne zaman bunları görse hemen yemeye çalışıyor.
Spreye su doldur yemek için yaklaştığı anda yapıştır suratına suratına. 1-2 dener 3-4 denemeyi bırakır azaltmaya başlar.

Spreye su doldur yemek için yaklaştığı anda yapıştır suratına suratına. 1-2 dener 3-4 denemeyi bırakır azaltmaya başlar.

Kolanya kokusu aldıgında uzaklaşabilir zararı var mı bilemem.

Geri
Yukarı