Kedinin yüzünde bulunan şişlik nedir?

Mert Frnc

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, kedimin yüzünde şöyle bir şişlik fark ettim. Neden olabilir?

Evde yapabileceğim bir tedavi var mı?

Dosya Ekleri

• 20210628_201020.jpg
    20210628_201020.jpg
    145,7 KB · Görüntüleme: 92
Bu kadar şişene kadar nasıl fark etmediniz? Sabah ilk iş götürün derim.

Evin içinde beslenen bir kedi olsa her an gözümün önünde fark edebilirdim ancak kendisi sokakta yaşadığı ve her an gözümün önünde olmadığı için görmem fark etmem pek mümkün olmuyor.
Veterinere götürün hocam. Böcek vs ısırmış olabilir. Ya da önemli bir şey olabilir.

2 gün önce bahçede çiçeklerin arasında yattı gün boyu eğer böcek ısırdıysa sanırım o zaman olmuş olabilir. Köpeğimin bakımını yaptırdığım veterinerim var kendisi ile iletişime geçtim götüreceğim yanına.

Evin içinde beslenen bir kedi olsa her an gözümün önünde fark edebilirdim ancak kendisi sokakta yaşadığı ve her an gözümün önünde olmadığı için görmem fark etmem pek mümkün olmuyor.

2 gün önce bahçede çiçeklerin arasında yattı gün boyu eğer böcek ısırdıysa sanırım o zaman olmuş olabilir. Köpeğimin bakımını yaptırdığım veterinerim var kendisi ile iletişime geçtim götüreceğim yanına.

Anladım hocam. O zaman ya böcek ısırdı ya da bir şey alerji yaptı. Buz koyun belki acıyorsa hafifletir.

Geri
Yukarı