Keko olarak görünmeden nasıl drip giyinilir?

Detka115

Picopat
Daha fazla  
Renkli tech ve baggy pantolon, bol eşofmanlar tamam da daha farklı nasıl parçalar alabilirim? Keko gibi görünmek istemiyorum.
Normalde öyle görünmüyorum zaten.

Cevap yok mu?

Hiç benim tarzım olmasada çevremde gördüklerimi kendimce yorumlayarak size aktarmaya çalışacağım bu arada benim tarzım andrew garfieldin the amazing Spiderman 1 de yaptığı şu kombin gibi ve hiç değişmiyor genelde zaten size gelince benim önerim şunlar öncelikle sadece tech mi yoksa üstünüze başka bir şeylerde giymeyi seviyor musunuz tech dışında onun haricinde saçlarınızı uzatın veya biraz kısa kestirin boyunuz eğer uzunsa size sweatshirtte yakışır giyiyor musunuz bilmiyorum veya tshirt çünkü yaz geldi ve tech kıyafetleri ile bunalırsınız bir süre sonra biraz salaş giyinin derim belki tech giymekten vazgeçebilirsiniz onun dışında söyleyeceğim sanırım pek bir şey yok önerim yeterli mi bilmiyorum işinize yararsa ne mutlu bana iyi sosyaller tekrardan ☺️

(Bu arada hocam eklemeyi unuttum tarzınızı aklımda canlandırdımda güzel duruyor ben cidden beğendim ama iş bence saçlarda kaşlarda ve yüz çehresinde bitiyor bakım gerekli diye yorumluyorum yoksa sizi neden keko gibi göstersin sonuçta üreticisi Nike ben böyle bakıyorum bunlara hatta bazen kaliteli birşey giyip üstümde abes dursa bile hiç takmıyorum öyle yani hocam siz nasıl yorumlarsınız bilmiyorum ama kombininiz güzel dediğim gibi sadece bakımdan geçiyor yol)

Dosya Ekleri

• IMG_0040.jpeg
    IMG_0040.jpeg
    29,4 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı