Kendi yaptığım "TOGG Web Sitesi" projesi nasıl olmuş?

Normal sitesi daha iyi bence. Daha canlı.
Sizinki "gece modu" gibi olabilir. Örneğin, saat 20:00'da sizin sitedeki gibi olsun ve 08:00'da orijinale dönsün.
Güzel bir fikir. Açık ve koyu tema oluşturacağım. Ana teması açık olacak, isteyen kişi koyu temaya geçebilecek. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Z-index hatası var. Hareket eden noktaları öne alsan daha iyi olur ya da saydamlığı biraz arttır.
Noktaları aslında oraya yerleştirmek fikrim vardı lakin hata işime yaradı diyebilirim. Kendi başlarına hareket etmeleri daha çok hoşuma gitti ama dediğiniz doğru onu öne alabilirim. Açık ve koyu tema yapacağım hocam. Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.

Hocam amaç zaten klon yapmak ama o klonu geliştirip siteyi çok bozmadan daha güzel hale getirmek. Değiştireceğim bazı şeyler var hala site tam olarak bitmiş değil.
Ek olarak fontu değiştir bence.
Hocam font konusunda kendilerinin tercih ettiği fontu kullandım lakin geliştireceğim için ileride değişecek. Güzel bir font bulacağım onun yerine. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Son düzenleme:
Site genel olarak çok karanlık olmuş. Yani siteye girince sanki bir pencereyi kapatmam gerekiyor havası veriyor (-Demek istediğim şey şu bazı sitelere girersiniz bir uyarı çıkar o uyarıyı kapatana kadar site karanlık halde durur, buna benzer bir sistem Windows'ta da var bazı uyarılar çıktığı zaman ekran kararıyor-). @Berkay Davas ın dediği gibi saydamlığı arttırman iyi olur. Hatta bana kalırsa orijinal sitedeki görüntüyü siyah beyaz tonlara yakın şekilde kullanırsan çok daha hoş durabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı