Kennedy neden çok seviliyor?

Kennedy'den bahsediyorum. Ayrıca Trump Amerika'nın gördüğü en barışçıl başkan denebilir.
Kennedy neden seviliyor diye yazdım internete
Birşey bulamadım.

F. D. Roosevelt gayet iyi biridir.
Ne yaptı da iyiliğini gördün?

F. D. Roosevelt gayet iyi biridir.

Kennedy'den bahsediyorum. Ayrıca Trump Amerika'nın gördüğü en barışçıl başkan denebilir.
Trump Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etti
Ve bu hiçte barışçıl bir çözüm değildi.

Kennedy neden seviliyor diye yazdım internete
Birşey bulamadım.

New Deal desem bile yeter ve artar sanırsam, Amerika'nın ekonomik gücü şuan bile o dönemde temelleri atılan Post-Keynesyen ekonomik model üzerinden yürüyor. Ülkeyi çökme durumdan kurtardı ayrıca 2. Dünya Savaşında Müttefiklerin zaferinde büyük bir payı vardır, daha sonraki dönemlerde NATO, Birleşmiş Milletler gibi kurumların kurulmasında başrol oynadı. Amerika tarihinde siyahi ayrımcılığına büyük darbeler vurdu. Daha birçok şeyde önemi var bu adamın.

New Deal desem bile yeter ve artar sanırsam, Amerika'nın ekonomik gücü şuan bile o dönemde temelleri atılan Post-Keynesyen ekonomik model üzerinden yürüyor. Ülkeyi çökme durumdan kurtardı ayrıca 2. Dünya Savaşında Müttefiklerin zaferinde büyük bir payı vardır, daha sonraki dönemlerde NATO, Birleşmiş Milletler gibi kurumların kurulmasında başrol oynadı. Amerika tarihinde siyahi ayrımcılığına büyük darbeler vurdu. Daha birçok şeyde önemi var bu adamın.
2. Dünya savaşını Truman bitirmişti yalnız
Onu da Japonya'ya atom bombası atarak
Ve bunu yaparak ta milyonlarca masum Japon'un hayatını aldı.

2. Dünya savaşını Truman bitirmişti yalnız
Onu da Japonya'ya atom bombası atarak
Ve bunu yaparak ta milyonlarca masum Japon'un hayatını aldı.
Savaşa katılan Başkan Roosevelt'tir hatta bağıra bağıra tarafsız kalacağız her ne olursa olsun demesine rağmen Japonların arsızlığına dayanamamış ve savaşa katılmıştır. Ayrıca Roosevelt'in ömrü yetseydi o kadar sivil Japonun da ölmeyeceğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Soğuk savaştaki galibiyet payı olsun, ekonomideki kalkınma olsun 10 numara adamdı. Bazıları yediremedi öldürdü. Rahmetli çok iyi adamdı.

Roosevelt sövmelik
Truman sövmelik
Nixon sövmelik
Johnson sövmelik
Reagan sövmelik
Bush sövmelik
Clinton sövmelik
Bush JR sövmelik
Obama sövmelik
Trump sövmelik
Biden sövmelik
Hepside sövmelik bunların.
İcreatlerine bakar mısın?

Soğuk savaştaki galibiyet payı olsun, ekonomideki kalkınma olsun 10 numara adamdı. Bazıları yediremedi öldürdü. Rahmetli çok iyi adamdı.

İcreatlerine bakar mısın?
Bush: Tecavüzcü
Bush JR: Ortadoğu'nun ırzına geçen herif
Trump: Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan eden herif
Biden: Pedofili Türk düşmanının teki.

Geri
Yukarı