KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR hatası

aatonxd

Zeptopat
Daha fazla  
Isınma sorunları sonrasında kasa fanı ve CPU soğutucu almaya karar verdim. Başarılı bir şekilde değişimi yaptıltan sonra normalden uzun bir Boot süresinden sonra bilgisayar açıldı. Hiçbir sıkıntı yokken YouTube'da video izlerken bir anda çöktü. KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR. Windows'un repairini bekledim ve kendi kendine reboot etti. Ekran boş ekrana görüntü gelmiyor biraz bekleyip kapadım ve bir şeyi yanlış mı yaptım diye kontrol ettim. Hiçbir sorun bulamayınca tekrar açtım ve hiçbir sıkıntısız açıldı. Troubleshooting yaptım hiçbir sorun bulamadı. Mdsched yaptım problem bulamadı. Reboot etti kendi kendine yine ekran yok. Ne yapmam lazım?

i5 3570K 4x2 1600 MHz Corsair RAM 1050 Ti.
Ekran gittikten sonra ilk açılışta ekrana overclocking failed hatası verdi ama overclock yapmamıştım XMP Mode'da 1600 MHz RAM hızı ile kullanıyordum. BIOS'a girdim ve XMP modedan çıktığını ve 1033 MHz'e geri döndüğünü gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
HD Tune ile diskine error scan testi ve heatlh sekmesini paylaş.

HD Sentinel ile Genel Bakış sekmesini ve SMART verilerini paylaş.

"DISM" aracını uygulayabilirsin.

technopat1.PNG
technopat2.PNG
technopat3.PNG
technopat4.PNG

Diğer diskinin test sonuçlarını paylaşabilir misin? Yani Western Digital diskinin test sonuçlarını paylaşın.

Tekrar mavi ekran alırsanız minidump dosyasını paylaşırsınız.

Aslında WD diskinin durumu iyi gibi gözüküyor. Neden mavi ekran aldığını anlayamadım.

Olay Görüntüleyicisi raporunu paylaşır mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı