KFC'de part time çalışmak nasıldır?

Executioner

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim okulu uzattım. haftada 2 gün okula gidiyorum şu anda parkomat görevlisiyim ancak hem soğuk havalardan hem de sürücülerin davranışlarından bu işi bırakıp KFC'ye geçmeyi düşünüyorum. sizce nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Parkomat işinde soğuk hava ve sürücüler etkili ama KFCde mutfak kısmında sıcaklık ve yoğun ses oluyor. Kafanda bir tartıp öyle karar vermen iyi olur.

KFC'ye girince parkomatlık daha kolay gelir. Sesler müdürlerin baskısı oradan birinin bağırması. Nerede kaldı bu ürün sanki senin elinde gibi.

Parkomat işinde soğuk hava ve sürücüler etkili ama KFCde mutfak kısmında sıcaklık ve yoğun ses oluyor. Kafanda bir tartıp öyle karar vermen iyi olur.
KFC'ye girince parkomatlık daha kolay gelir. Sesler müdürlerin baskısı oradan birinin bağırması. Nerede kaldı bu ürün sanki senin elinde gibi.

Geçen yaz KFC'deki işverenle görüşmüştüm tuvalet temizlemekten kasaya mutfağa kadar herkes her şeyi yapıyor dedi. Bilmiyorum parkomatlıktan zor mudur ama asgari ücret zammından sonra KFC'de çalışmak daha mantıklı gibi kıştan dolayı parkomatlıkta pek kazanamıyoruz vermiyorlar. KYK borcum var temmuzda başlıyor ödemesi

Geri
Yukarı