Kia Rio nasıldır?

RedSea

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, yakın bir arkadaşımdan 375 bin TL'ye 2017 model Kia Rio 1.4 hdi comfort alacağım. Araçta hasar kaydı, boya vs hiçbir şey yok. 100 bin kilometrede. Yine ekspertiz yapacağız tabii. Bu araç hakkında hiç yorum duymadım, varsa tecrübeniz paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz gibi, pek bilinen bir model değil. Bende siz deyince farkında vardım aracın. Bu araç özelinde bir tecrübem yok ama bu fiyata, daha bilindik ve güzel bir model alabilirsiniz zannımca. İlerde elden çıkarmaya çalışırtmakta biraz zaman alabilir.
Ama ticaretinizede mani olmak istemem tabi, belki iyi araçtır, ben bilmiyordurum.

Yanlış bilmiyorsam I20 ayarında bir araç. Zaten bazı parçaları ortak kullanıyorlar. Eğer I20 fiyatlarından uygunsa alın binin aynı ise I20'ye yönelin onun piyasası daha iyi ileride sıkıntı yaşamazsınız.

Dizeli çok iyi özellikle şehirler arası çok az yakıyor çok donanımlı. Bir arkadaşım 2 yıl kullanıp Ceed dizele geçti şimdi pişman neredeyse iki katı yakıyor diyor. (Rio Manuel-Ceed Otomatik)

Arkadaşlar selam, aracı aldım. 2 gündür kullanıyorum ve şimdilik memnun kaldım. İleride yine tecrübelerimi paylaşıyor olacağım.

Geri
Yukarı