Kia Ceed Otomatik Nasıldır?

yıldırım11

Hectopat
Arkadaşlar ailem Kia Ceed otomatik versiyonunu almayı düşünüyor, sıfır alınacak. Araba hakkında detaylı bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Arabanın eksileri artıları neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı şekilde düşünüyorum ama babamda olcaksa sıfır olsun mantıgı var araba iyi duruyor donanımları özellikle çok iyi ama kia şanzıman olarak nasıl bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olur umarım

Araba dar gelmez mi aile dediniz? Fiyat nedir? Verebileceginiz max fiyat nedir? Bunlarida yazarsaniz daha iyi sonuclar elde edersiniz.

Aracı evdeki bayanlar da kullanacagı için hatchback tarzı araçlara baktık. Bugün gidip inceleme fırsatım oldu. Aracın fullüne 94 fiat verildi. İçinde seramik koruma mtvsi plakası vs dahil. Aynı donanımı golfe koydugunuzda edindiğim bilgilrr göre 15000 artma oluyo araç hoşumuza gitti ve yorumlarda internette genelde olumlu yönde yarın test sürüşüne çıkıp denedikten sonra yorumları yazarım inş bu hafta içi almış oluruz gibime geliyor

Aracı test etme imkanım oldu. Kesinlikle beklentilerimi karşıladı araç. Donanımlarında özellikle dikey ve yatay park etme asistanına bayıldım. Aracın 136 beygirlik dizel motoru araçtan istediğiniz performansı veriyo yokuşta özellikle denemelerimde en ufak bayılma yığılma olmadı ve özeliikle belirtmeliyimki dizel olmasına ragmen ses yalıtımı harikaydı kesinlikle düşünülmeli bu araç arkadaşlar. Aynı donanımı golfe koydugunuzda arada 15 20 bin arası golf daha pahalı bu yüzden kia ceed aldık arkadaşlar iyi günler

Test surusunu bekleriz biraz zorlayin. Ani virajlardaki performansi ve hizlanmayida dikkate alin ve cukur tumsek gibi yerlerde konforuda unutmayin.

Hayirli olsun torku nasildi acaba? Dizeller sessizlesmeyi baslamis orasi oyle :D

Bildiğim kadarıyla gold 110 beygir yanlış hatırlamıyorsam ceed 136. Süspansiyonuda beğendim comfor odaklı olmuş virajlara süratlı girdiğimdede performansı iyiydi zaten aracın donanımları herşeyi hallediyor. Dizelin gücü torktada belli ediyo araca binince direk ani kalkış yaptım aracın tepkileri çok iyiydi. Vites geçişleri çift kavrama şansıman sayesinde hissedilmiyor. Dizel olmasına ragmen sesi rölantideyken ancak duyabiliyoruz oda rahatsız edici değil. Mırıltı hoşuma bile gitti hatta ki unutulmamalı dizel sonuçta. Aracın sportage modelinide kendim içim test ettim 127 tlye full alabiliyosunuz ben bmw hayranı biri olarak kesinlikle bu araç ilgimi çekti. Kiada şuan 10.300 tllik indirim var bütçe varsa bi bakın derim

Dizel olmasına motor gücüne ragmen sesi hiç rahatsız değil traktöe gibi çalışan dizel sesleri göz önüne alındıgında bi test edin derim ben önyargılı olarak gittim ama sonuç alındı. [emoji4]

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı