Çözüldü Kilitlenen Apple Watch 3'e nasıl yazılım atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LAYNU

Decapat
Yer
Bursa Yıldırım
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i3-1005g1 | Samsung 4×8 GB 2666 MHz | Intel UHD Graphics | SKHynix 256GB SSD |
Meslek
Eğitim hayatı devam ediyor.
Arkadaşlar, Apple Watch 3 saatim var ve 2 sene önce kendini kilitledi, telefondan denemiştik ilk zamanlar ama açamadık birkaç saatçiye götürdüm açamadılar, aslında ben buraya bunu nasıl açacağımı sormak için gelmedim çünkü Apple'dan başka kimse açamıyormuş. Benim asıl sorum ben buna nasıl yazılım atacağım? Reset atınca hiçbir işe yaramıyor denedim, sanırım tek çözüm yazılım atmak. Demek istediğim şey buna PC yoluyla falan yazılım atacağım ve sanki kutusundan yeni çıkmış gibi olmasını istiyorum, geçmişi tamamen silinsin istiyorum ama nasıl?

Çözüm
Arkadaşlar, Apple Watch 3 saatim var ve 2 sene önce kendini kilitledi, telefondan denemiştik ilk zamanlar ama açamadık birkaç saatçiye götürdüm açamadılar, aslında ben buraya bunu nasıl açacağımı sormak için gelmedim çünkü Apple'dan başka kimse açamıyormuş. Benim asıl sorum ben buna nasıl yazılım atacağım? Reset atınca hiçbir işe yaramıyor denedim, sanırım tek çözüm yazılım atmak. Demek istediğim şey buna PC yoluyla falan yazılım atacağım ve sanki kutusundan yeni çıkmış gibi olmasını istiyorum, geçmişi tamamen silinsin istiyorum ama nasıl?
Cihaz kitliyse hiçbir şekilde atamazsınız. Ancak üstündeki çipi değişirse açılır. O zamanda zaten yeni bir cihaz maliyeti çıkar size :) Yani sıfır cihaz gibi bütün parçaları değişirse açılır.

Yazılım atılabiliyor ama cihazın aktif durumda olması lazım. Kilitliyken değil watch'a hiçbir apple cihaza yazılım atamazsınız.
Hocam faturasıyla Apple'a götürürseniz hallederler. Zaten fatura yoksa da buradan yardımcı olmamız etik olmaz.

Apple'ın hırsızlıktan koruma önlemleri sebebiyle kendiniz kıramaz ve yazılım atamazsınız. Ancak ürünün size ait olduğunu ispat edebilecek belgeleriniz var ise bir Apple mağazasına uğrayın.

Cihaz kitliyse hiçbir şekilde atamazsınız. Ancak üstündeki çipi değişirse açılır. O zamanda zaten yeni bir cihaz maliyeti çıkar size :) Yani sıfır cihaz gibi bütün parçaları değişirse açılır.

Yazılım atılabiliyor ama cihazın aktif durumda olması lazım. Kilitliyken değil watch'a hiçbir apple cihaza yazılım atamazsınız.

Çözüm
Cihaz kitliyse hiçbir şekilde atamazsınız. Ancak üstündeki çipi değişirse açılır. O zamanda zaten yeni bir cihaz maliyeti çıkar size :) yani sıfır cihaz gibi bütün parçaları değişirse açılır.

Yazılım atılabiliyor ama cihazın aktif durumda olması lazım. Kilitliyken değil Watch'a hiçbir Apple cihaza yazılım atamazsınız.

Cevabınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı