Kilo alamamak

200gr yulaflı shake he onu içip nasıl acıkıyorsun dostum bir de sabah akşam. Belli bir süre kilo alamayan ya da vermeyen insan için tersi çok zor oluyor ilk almaların önemli 30 kilo dumbell seti ile bacak on kol arka kol rahat calısılır dumbell parçaların varsa da yapabilirsin omuz ve göğüs ağırlık antrenmanı yapmalısın.
Makarna ve pilav kısmını arttırıp shakeden kısabilirsin yulaf hem diyet tariflerinde de çokca kullanılır tok tutar ve lifli bir besindir kilo alman için zorlaştırabilir proteini var diye sporcular kullanıyor yumurtanın bir alt seviye alternatifi.
Spor yapmalısın sanırım annemde hamilelikten sonra kilo veremedi diyet yapsa da kilo veremiyor spor yapınca verdirebildim.
Sizde durum tam tersi sindiriminiz çok hızlı çalışıyor olabilir spor yapmaya başlamalısınz.

Yediklerinin aynısını yesem 1 ayda en az 3 kilo alırdım. En az.
200gr yulaflı shake he onu içip nasıl acıkıyorsun dostum bir de sabah akşam. Belli bir süre kilo alamayan ya da vermeyen insan için tersi çok zor oluyor ilk almaların önemli 30 kilo dumbell seti ile bacak on kol arka kol rahat calısılır dumbell parçaların varsa da yapabilirsin omuz ve göğüs ağırlık antrenmanı yapmalısın.
Makarna ve pilav kısmını arttırıp shakeden kısabilirsin yulaf hem diyet tariflerinde de çokca kullanılır tok tutar ve lifli bir besindir kilo alman için zorlaştırabilir proteini var diye sporcular kullanıyor yumurtanın bir alt seviye alternatifi.
Spor yapmalısın sanırım annemde hamilelikten sonra kilo veremedi diyet yapsa da kilo veremiyor spor yapınca verdirebildim.
Sizde durum tam tersi sindiriminiz çok hızlı çalışıyor olabilir spor yapmaya başlamalısınz.
Hocam tika basa yemek yiyim Max 1.30 saat sonra zurna gomerim oyle garip metabolizma.

İstisnasın hocam sen gerçekten kilo alamıyorsun normal alamıyorum diyen insan 1 tabak yiyip almayı bekler.
Spora başlayın ona rağmen 2 hafta yine kilo alamıyorsanız doktora danışın.

Bence bir diyetisyene başvurabilirsiniz zaten ilk yapacakları şey sizden kan tahlili istemek olacak.

En yakin zamanda gidecegim hocam.

183 cm 60 kilo zargana biriyim. 3 haftadir 200 gr yulaf 10-12 cicibebe 700 ML sut findik ceviz ve bali shake yapip sabah ve aksam yatmadan once iciyorum. Sabahlari en az 3 yumurta oglen 2 porsiyon herhangi bir yemek 4-5 gibi tavuk pilav aksam da genelde salata corba takiliyorum ancak 3 hafta sonunda sadece 300 gr almisim nasıl artirabilirim?(cok hareketli degilim gunde 1-2 km anca yuruyorum)spor olarak sadece 30 kilo halterim var barbell curl yapiyorum.

Günlük kalorini öğren internete yazıp. Mesela 2500 ise 3000 al yani +500 kalori fazlalığı koy sporla destekle kilo almaya başlarsın kas kütlesi koyarak ve temiz beslen.

Geri
Yukarı