"Kilopat" bataklığına düştüm

Bende sanırım 2-3 aya "Kilopat" olurum, 2 Ekim'den bu yana az bir tarihte başarmanızı takdir ediyorum.
28 Mayıs 2020 üye oldum ama ilk başlarda hiç takmadım 3 aydır falan önem verince baya arttı mesaj, beğeni sayım.

10.000 mesaj olunca ben de Petapat olacağım. En azından mesaj kasmadan ya da farklı şeylere girişmeden bu yerlere kadar geldim. Rütbeleri takmayın, çok önemli şeyler değil emin olun. Ha Yottapat! rütbesindesiniz ha Kilopat rütbesindesiniz. Ne farkı var? Bence hiçbir fark yok. :)

10.000 mesaj olunca ben de Petapat olacağım. En azından mesaj kasmadan ya da farklı şeylere girişmeden bu yerlere kadar geldim. Rütbeleri takmayın, çok önemli şeyler değil emin olun. Ha Yottapat! rütbesindesiniz ha Kilopat rütbesindesiniz. Ne farkı var? Bence hiçbir fark yok. :)
Atlayınca adınızın altındaki rütbe değişiyor. Mesela en yüksek rütbe "Technopat" ve sayılı kişide bulunuyor. Üyelerin erişebileceği en yüksek rütbe ise "Yottopat!" rütbesidir. Sadece ismin altındaki bir yazıdan ibaret ama aslını söylemek gerekirse bence çok havalı. :)
Enes çok değişmiş :D

Fark var hocam, insanlar size daha çok güveniyor.

Bu arada Alan Walker çok severim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı