Kimse hatrınızı sormuyorsa ben sorayım

İyiyiz, siz nasılsınız?
Çok teşekkür ederim, benim de moralim bozuk, 3. dünya savaşımı dersin iklim krizimi dersin hepsinden var😄
Iyiyiz. Rayli sistemler kazandim. Onu okuyacagim. Baska bir olay yok.
İstediğin bölüm müydü?
Vallahi nasıl olalım ders çalışıyoruz sıkılıyorum buraya giriyorum spor yapıyorum sonra uyu yemek ye tekrar aynısını yap falan.Bir iki gün öncesine kadar iyiydim lakin şu an çevremde hiç bir arkadaşım kalmadı sadece dediklerimi yapıyorum.Artık her şeyden bunalmış durumdayım.Siz nasılsınız?
Bende cidden tam şu moddayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
çok sorun var acaba içinden çıkabilecek miyim, sporu kaç aydır yapıyorsunuz
Laptop gelmesini bekliyom bide gaming mouse alcam. En son office mouse'unu kullandığım için çok uçuk bir gaming mouse almayacam. Bide eski laptopun kapağının içine ettik mecbur tamir ettireceğiz parasını peder bey bizden kesecek.
Hangi laptopu aldın, bir de mouse alırken polling ratesi 500'den az olanı alma
Naber,nasılsın? Burnun kapıya kısılsın (!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İyidir, biraz stresliyim. Discord da ki sunucuda bir tur varmış ve katılacağım. Onun stresi var o kadar.
Onlar çok önemli değil hatta hiç değil cidden streslenilmesi gereken başka konular varmış ben onu anlayalı geç oldu 😒

Çok teşekkür ederim, benim de moralim bozuk, 3. dünya savaşımı dersin iklim krizimi dersin hepsinden var😄

İstediğin bölüm müydü?

Onlar çok önemli değil hatta hiç değil cidden streslenilmesi gereken başka konular varmış ben onu anlayalı geç oldu 😒
Degildi. Ama okudugum sehirde tek bir orada var diye girdim. Istedigime puan yetmiyo.

@Murat Salmanow Hocam sporu normalde bir buçuk yıldır yapıyordum lakin belli sebepler dolayı ara vermiştim şu an KHO için tekrar başladım.Başlayalı bir ayı geçti herhalde.

Hobin olarak ne var mesela.

Bende başlicaktım, bi ayağım ile ilgili sıkıntı vardı ufak biraz uzun yürüyünce ağrıyordu yürüyemez hale geliyordum falan o ara kaynadı .
Geçmiş olsun hocam en kısa sürede atlatırsınız umarım.Zamanla eğer istiyorsanız doktor kontrolünde başlayabilirsiniz bence.

Geçmiş olsun hocam en kısa sürede atlatırsınız umarım.Zamanla eğer istiyorsanız doktor kontrolünde başlayabilirsiniz bence.
Yo herhangi birisinin hayatta olabileceği bir şey, herhalde bir yere vurdum ondandır diye tahmin ediyorum şuan iyiyim. Zaten başlayacak kafamda kalmadı spor salonunda çok fazla keko serseri tipli insanlar var ve baya uzak. Sadece kilo versem benim için kafi.

Hobin olarak ne var mesela.

Bende başlicaktım, bi ayağım ile ilgili sıkıntı vardı ufak biraz uzun yürüyünce ağrıyordu yürüyemez hale geliyordum falan o ara kaynadı .
Yuzmek kitap okumak turku dinlemek ve manzaraya bakarak cay ve kzhve icmek. Arada oyun ve internet. Su an teknofest icin geldigim otelde manzarays bakiyorum.

İstediğin bölüm müydü?

Bilmiyorum ben gereksiz stres yapıyorum.

Geri
Yukarı