Kimseyi sevmiyorum

SuiCast

Kilopat
Bu güne kadar tanıştığım kimseyi sevmiyorum. Annem babam dahil. Kendimi de sevmiyorum. Babam öldü gitti hala arkasından küfrediyorum onu hayal edip yastıkları yumrukluyorum. Çünkü o beni delirtti. Şizofren oldum galiba olmayan canlıları da gördüm. Manik ve kaygı bozukluğum da var. Kimseye güvencim kalmadı. Artık insanları sadece araç olarak kullanıyorum. Sadece insanlara kötülük yapmıyorum çünkü onlara acıyorum...

Kötü şeyler düşünüp kendini üzmenin kimseye faydası yok. Yapmak zor olsa da geçmişteki kötü şeyleri bir kenara bırakıp, bundan sonra nasıl daha düzgün bir hayat sürerim diye düşünmek daha mantıklı olur bence. Ama bu dediğimi kendim bile yapamıyorum orası ayrı 😄

Babam öldü gitti hala arkasından küfrediyorum onu hayal edip yastıkları yumrukluyorum.

Yahu babanın ölüsüne bari saygı duy. Terbiyesizliğin bu kadarı olur.

En yakın zamanda psikiyatriste görünmeni tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Yakında tıpçılar psikolojiye yeni bir kapı açacaklar: Technopat.net...

Kız arkadaşım sağ olsun, doktor çevrem genişledi. İstanbul'da isen iyi bir psikiyatriye yönlendirebilirim. Bu kafayla insanlar için potansiyel tehlike olabilirsin gelecekte.

Bu güne kadar tanıştığım kimseyi sevmiyorum. Annem babam dahil. Kendimi de sevmiyorum. Babam öldü gitti hala arkasından küfrediyorum onu hayal edip yastıkları yumrukluyorum. Çünkü o beni delirtti. Şizofren oldum galiba olmayan canlıları da gördüm. Manik ve kaygı bozukluğum da var. Kimseye güvencim kalmadı. Artık insanları sadece araç olarak kullanıyorum. Sadece insanlara kötülük yapmıyorum çünkü onlara acıyorum...
Aynı ben bende böyleyim hiç kimseyi sevmiyorum neden yaşıyorum intihar mı etsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı