Kingsize Beast Mode vs Bigjoy Sports Predator

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam normalde Kingsize eklemişti koleksiyona. Ama bir tane abi Bigjoy al dedi. Bende Kingsize iyi mi dedim de o markayı bilmiyormuş. Bigjoy mu alayim Kingsize mı?

Hocam normalde kingsize eklemişti koleksiyona. Ama bir tane abi bigjoy al dedi. Bende kingsize iyi mi dedim de o markayı bilmiyormuş. Bigjoy mu alayim kingsize mı?

Kingsize ın içeriği daha iyi Predator'dan, ikisinin de hammaddesi aynı (volac) kingsize olanı alın üstelik fiyatları aynı 20 TL bir farkla 1kg kingsize almak varken niye 510 gr bigjoy alasın ki?

Bilmem ki belki direk marka daha iyidir yani içeriği falan belki kingin içeriği kötü 1kg, bigjoyun içeriği iyi 510G sa bigjoy daha mantıklı yani ondan sordum marka olarak hangisi daha güvenilir.

Bilmem ki belki direk marka daha iyidir yani içeriği falan belki kingin içeriği kötü 1kg, bigjoyun içeriği iyi 510G sa bigjoy daha mantıklı yani ondan sordum marka olarak hangisi daha güvenilir.

İkisinin de hammaddesi aynı ve ikisi de güvenilir firmalar ve kingsizeın içeriği çok daha iyi gidip inceleyebilirsiniz, kingsize daha iyi ve daha F/P.

Yeni konular

Geri
Yukarı