Kingston DDR3 RAM orijinal mi?

_A_N_I_L_

Kilopat
PTT AVM sayfasındaki bir satıcıdan 2 adet Kingston DDR3 8 GB 1600MHz RAM satın aldım.

Gelen üründe kutu üstünde güvenlik bandı yoktu hologram vs. var yongaların harfleri biraz silik gibi geldi.

Kingston müşteri hizmetleri yok, mail attım geri dönüş yapılmadı. Sorgulama sayfasında ürün çıkmadı. İçimde bir şüphe oluştu.

Sizce sahte mi?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-05-28 saat 10.20.54.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-05-28 saat 10.20.54.jpg
    232 KB · Görüntüleme: 30
PTT AVM sayfasındaki bir satıcıdan 2 adet Kingston DDR3 8 GB 1600MHz RAM satın aldım.

Gelen üründe kutu üstünde güvenlik bandı yoktu hologram vs. var yongaların harfleri biraz silik gibi geldi.

Kingston müşteri hizmetleri yok, mail attım geri dönüş yapılmadı. Sorgulama sayfasında ürün çıkmadı. İçimde bir şüphe oluştu.

Sizce sahte mi?

CPU-Z programı aracılığıyla değerlerin doğruluğunu kontrol edebilirsin. Ayrıca seri numarasını internette aratarak doğru olup olmadığına da bakabilirsin.

Sizce sahte mi?
Bunu CPU-Z Uygulamasından daha iyi anlarsın ama orijinal gibi duruyorlar.
1685261216832.png

Belleğin sahte ise karşılaşacağın manzara :
1685261251086.png

evet orijinal belleğiniz. DDR3 Olduğu için sistemden kaldırılmış olabilir ondandır.

Biraz geç olsa da kingston Türkiye geri dönüş yaptı ve ürünlerin orijinal olmadığını belirtip satıcısını sordu kendimi kötü hissediyorum doğrusu..

Yeni konular

Geri
Yukarı