Kingston Fury Renegade SSD sıcaklık 68 dereceyi görüyor

Haluk Albayrak

Kilopat
Daha fazla  
ASUS TUF A15 laptop ile birlikte Fury Renegade kullanıyorum. Dün bakımını yaparken laptopla birlikte gelen SSD soğuk çalıştığından üstündeki etiket şeklindeki soğutucuyu Fury Renegade'e taktım fakat bu sırada Fury Renegade üzerindeki aluminyum etiketi çıkarttım. Bu biraz daha esnek olduğu için sanki daha tam oturdu. Çıkarttığım aluminyum etiketin de yapışkanları gitti tekrar kullanmak mümkün mü? Ve şunu alıp Fury Renegade üzerindeki son taktığım etiketi de çıkartıp bunu takmayı düşünüyorum, sıcaklıklara gözle görülür etkisi olur mu?
Şu an bu şekilde. Aynı anda bayağı şey yaparken yavaşlıyor.

1703840344084.png

Çıkarttığım parça bu.

1703840439344.png

Bu parçayı aldım fakat yeni aldığım parçayı takarken aluminyum olanın üstüne mi takayım yoksa hepsini çıkartıp direkt çiplere mi takayım.

Dene bence çıkarmadan tak sıcaklıklara bak sonra çıkarıp tak ama benim bildiğim pasif grafen soğutucu var M.2 kasada ben 80 dereceyi gördüm 2 TB modelinde bir de Smart paylaşabilir misin?

Dene bence çıkarmadan tak sıcaklıklara bak sonra çıkarıp tak ama benim bildiğim pasif grafen soğutucu var M.2 kasada ben 80 dereceyi gördüm 2 TB modelinde bir de Smart paylaşabilir misin?

Başta kendi orijinal geleni çıkarttım diye bir pişman olmuştum da yapışkanı da gitti artık kullanılmaz o. Diğer SSD'den aldığımın üstüne koyup denerim.

1703861753315.png

Geri
Yukarı