Elektronik Kingston KC3000 2TB 2969 TL

Amazon artık müşteriyi memnun etme safhasından müşteriyi yolma, pişman etme safhasına yoğruldu. Bir ürün almadan 2 hafta bekleyin 2. indirimi yapıyor. Alacaklara hayırlı olsun güzel fiyat.

İndirim olduğunda aldığın fiyattan daha ucuzsa Amazon'dan aradaki farkı talep edebilirsin.

SSD nin fiyatı mükemmel 👌

Hiç deneyimledin mi?
Amazon'un nasıl olduğunu herkes bilir müşteri memnuniyeti çok önemlidir ve size nedenini bile sormadan (gerçi nedeni belli) arkadaki farkı iade ediyorlar.
Hocam yok öyle birsey yıllardır prime üyesiyim ancak oyle bir kampanya varsa dediğin mümkün daha önce iade almaya çalıştım bu şekilde aradaki farki bana mümkün olmadığını söylediler iade edip tekrar alın dediler.

Hocam yok öyle birsey yıllardır prime üyesiyim ancak oyle bir kampanya varsa dediğin mümkün daha önce iade almaya çalıştım bu şekilde aradaki farki bana mümkün olmadığını söylediler iade edip tekrar alın dediler.
2 hafta önce sipariş verdiğim Cooler Master için 50 tl indirim bedeli iade ettiler.

Hocam yok öyle bir şey yıllardır Prime üyesiyim ancak oyle bir kampanya varsa dediğin mümkün daha önce iade almaya çalıştım bu şekilde aradaki farki bana mümkün olmadığını söylediler iade edip tekrar alın dediler.

Aradaki 50TL farkı istersen tabii vermezler. Fury Renegade 2000TL civarı idi ve aralarındaki bu farkı verirler.

2 hafta önce sipariş verdiğim Cooler Master için 50 tl indirim bedeli iade ettiler.
Bazen 50tl yi bile iade ediyorlar demekki.

İndirim olduğunda aldığın fiyattan daha ucuzsa Amazon'dan aradaki farkı talep edebilirsin.

SSD nin fiyatı mükemmel 👌
Konuyu dağıtmak istemiyorum diğer arkadaşla yazışmışsınız ancak o durum eskidendi. Benzer durum yaşadım kusura bakmayın böyle bir politikamız yok dediler. E dedim bunu alır diğerini iade ederim dedim( 1 ay geçmemişti üzerinden ). Sizin bileceğiniz iş yapabilirsiniz dediler bende yeniden sipariş ettim. Elindekini UPS üzerinden iade ettim. Bulunduğum ilde UPS olmadığı için faklı ile yurt içi ile gönderdim o kargo ücretinide onlar karşıladı. Böyle bir durum yani.

SSD bugün gelmiş. Kurulum yapacağım, değerler güzel görünüyor.
1685374705444.png

Yeni konular

Geri
Yukarı