Kingston KC3000 alınır mı?

Bütçe
6500

Ege Toraman

Zeptopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kingston KC3000
Anakart
Gigabyte B450M K
2 TB SSD alacağım Kingston KC3000 diye bir SSD buldum. Okuma yazma hızları iyi gözüküyor ama sıcaklığı iyi mi emin olamadım. Anakartımda soğutucu blok yok. Kasam Thermaltake view 200 tg. İnternetten nasıl bir kasa olduğuna bakabilirsiniz. Sizce bulduğum SSD iyi mi? Çok ısınır mı? Kâğıt üstündeki okuma yazma değerini verir mi?

2 TB SSD alacağım Kingston KC3000 diye bir SSD buldum. Okuma yazma hızları iyi gözüküyor ama sıcaklığı iyi mi emin olamadım. Anakartımda soğutucu blok yok. Kasam Thermaltake view 200 tg. İnternetten nasıl bir kasa olduğuna bakabilirsiniz. Sizce bulduğum SSD iyi mi? Çok ısınır mı? Kâğıt üstündeki okuma yazma değerini verir mi?
Alınır. Soğutucu blok olması her şekilde daha iyi olur.

Alınır.

Başka yerlerde ısınmadan dolayı sıkıntı çıkabilir diyor. Isınmayacağından eminseniz alacağım.
Sürekli son derece performans verimde kullanmak gerekir çok ısınması için. Ama normal kullanımda özellikle de genel olarak işletim sisteminde olacağı için ısınmaz. Ama sürekli oyun kurulumlarında veya oyun performanslarında yaşanır. Dediğim gibi ama Blok soğutucu olursa tabi daha iyi olur.

Sürekli son derece performans verimde kullanmak gerekir çok ısınması için. Ama normal kullanımda özellikle de genel olarak işletim sisteminde olacağı için ısınmaz. Ama sürekli oyun kurulumlarında veya oyun performanslarında yaşanır. Dediğim gibi ama blok soğutucu olursa tabii daha iyi olur.

Ben sürekli oyun oynamak için alıyorum. Isınır mı? Kusura bakmayın çok soru sordum ama anlayamadım.

Geri
Yukarı