Kingston KC600 512 GB SSD ciddi fiyat düşüşünün nedeni nedir?

mcalimlier

Picopat
Daha fazla  
Kingston KC600 512 GB SSD ciddi fiyat düşüşünün nedenini bilen var mı?

Benzer fiyat segmentinde bulunan SanDisk 3D NAND, Samsung EVO 870, Crucial MX500 ve WD Blue 3D NAND (1000 TL -1200 TL) gibi modellerle aynı fiyatta yer alan bu ürün son 5 günde 3 kere indirime uğradı ve toplamda %54 ucuzlayarak 608 TL oldu.
İndirim mükemmel olsa da bu beni biraz korkuttu.
Acaba A400 Modelinde olduğu gibi kronik bir sorunumu ortaya çıktı.
Bilenler aydınlatabnilir mi? Şimdiden teşekkürler. (Link)

Ayrıca bir ürünün 512 GB modeli 604 TL olup 1 TB Modeli nasıl 3.359 TL de kalır?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    32,2 KB · Görüntüleme: 59
Hali hazırda 500gb m2 ssd kullanıyorum ve yetmiyor bu yüzden depolamaya ihtiyacım var ama hdd ye kuracağım oyunlarda bir sıkıntı yaşar mıyım bilmiyorum. Ama yine de bu fiyata bu ssd çok uygun aklım karıştı işte. 1tb olsa düşünmeden alırdım ama 500gb yeter mi bilmiyorum.

Halihazırda 500GB M.2 SSD kullanıyorum ve yetmiyor bu yüzden depolamaya ihtiyacım var ama HDD'ye kuracağım oyunlarda bir sıkıntı yaşar mıyım bilmiyorum. Ama yine de bu fiyata bu SSD çok uygun aklım karıştı işte. 1TB olsa düşünmeden alırdım ama 500GB yeter mi bilmiyorum.

Bence tercihin yine de SSD olsun. Ben 900 TL yehangisi önce düşerse onu alacağım diyordum (Samsung 870 EVO, Crucial MX500, SanDisk 3D NAND, Kingston KC600, WD Blue 3D NAND) ama bu biraz fazla düştü 😂

Sizce 2TB HDD mi yoksa bu SSD mi?

HDD bir yere kaçmıyor ileride de alırsın. Şahsen 2 adet 500 GB NVMe ve 1 adet 1.5 TB HDD kullanıyorum. Toplamda 1 TB yüksek hızlı depolama hayat kurtarıyor. Ivır zıvır depolamayı seviyorsan HDD en son tercih edilebilir.

Fikirleriniz için teşekkür ederim. Birazdan sipariş edeceğim umarım fiyatı artmaz.

Siparişi verdim umarım sorun çıkmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı