Oyun Kinguin'de Steam fiyatına göre çok düşük fiyatta olan bazı Steam CD Key'ler

Kinguin aynı Hepsiburada ve Trendyol gibi çalışan bir site. Yani sitenin içerisinde satıcılar var ve bunlar dolandırıcı da olabilir güvenilir de olabilir. Keyi almadan önce satıcı yorumlarına dikkatli bakın. Ayrıca Kinguin'de satıcının size verdiği keylerin sahte veya çalıntı key olmadığı da kesin değildir.
Açıklayıcı olmuş hocam, teşekkürler.

Bir ton oyun aldım buradan çok ucuza, keyleri de direkt alıyorum, hiç sıkıntı yaşamadım, bu arada Batora'yı almanızı tavsiye ederim, ben 10 TL iken almıştım ama 28 TL olmuş, fiyatı hala makul, kesinlikle alınmalı.

20 tl extra ücret alıyor satın almadan sizde de öyle mi
Hocam keşke konuyu daha dikkatli okusaydınız. Visa ödeme yöntemiyle alırsanız yüksek hizmet bedeli alır.

Çok güzel konu sadece bir hata gördüm suchart: Genius artist Simulator bu ürün için yanlış link koymuşsunuz.
Hocam destek ekibi linki düzenledi. Bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

Hocam almamıştım yazdığınızı gördüm tosladan aldım şimdi ücret kesmedi dediğiniz gibi çok güzel fırsatlar paylaşan arkadaşa teşekkür ederim. Başka fırsatlar gören olursa paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleme:
Hangi oyunları alayım zamlanacak oyun var mı muhtemel hiçbir zaman oynamam :D zam ayağında kütüphaneyi doldurdum.
Hocam zaten linklerdeki oyunların neredeyse hepsi zamlandı. Özellikle zamlanan oyunlardan seçtim.

Geri
Yukarı