Kışın bisiklet sürülür mü?

Eğer Doğu taraflarında değil iseniz, artık diğer yerlerde o kadar kar yağmıyor. Çoğunlukla kar yerine yağmur yağdığı için yollar ıslak oluyor, onda da dikkatli sürerek kullanabilirsiniz. Soğuk içinde kalın giyinirsiniz.

Sizce olur mu? Yol bisikleti.

Hocam sürülür.
Ben şahsen yapıyordum. Yollarda tuzlu alandan giderek füze gibi gidersiniz ama şöyle bir olay var.
Yol dışında kardan gitmen çok zor.
Lastiklerin inceyse rahatça batarsın ve frenleme yapamazsın.

Hem de nasıl sürülür! Son 3 senedir kışın yollar buz tuttuğunda bisiklet ve mobilet sürüyorum, eğer yokuş çıkmaya çalışmazsanız, pedala veya gaza bir anda basmaz iseniz ve direksiyon kontrolünü iyi sağlarsanız benim gibi bir sıkıntı yaşamazsınız. Hızlı gitmemeye dikkat edin çünkü frenleriniz normalde olduğundan daha kötü bir performans sergileyecektir. Ayrıca buzun üzerinden değil de yolun kenarında birikmiş karların üzerinden giderseniz hiçbir sorun çıkmaz. :)

de nasıl sürülür! Son 3 senedir kışın yollar buz tuttuğunda bisiklet ve mobilet sürüyorum, eğer yokuş çıkmaya çalışmazsanız, pedala veya gaza bir anda basmaz iseniz ve direksiyon kontrolünü iyi sağlarsanız benim gibi bir sıkıntı yaşamazsınız. Hızlı gitmemeye dikkat edin çünkü frenleriniz normalde olduğundan daha kötü bir performans sergileyecektir. Ayrıca buzun üzerinden değil de yolun kenarında birikmiş karların üzerinden giderseniz hiçbir sorun çıkmaz. :)
Hocam Çok Haklı.
Harika Eğlencesi Var.

Hocam sürülür.
Ben şahsen yapıyordum. Yollarda tuzlu alandan giderek füze gibi gidersiniz ama şöyle bir olay var.
Yol dışında kardan gitmen çok zor.
Lastiklerin inceyse rahatça batarsın ve frenleme yapamazsın.

Hem de nasıl sürülür! Son 3 senedir kışın yollar buz tuttuğunda bisiklet ve mobilet sürüyorum, eğer yokuş çıkmaya çalışmazsanız, pedala veya gaza bir anda basmaz iseniz ve direksiyon kontrolünü iyi sağlarsanız benim gibi bir sıkıntı yaşamazsınız. Hızlı gitmemeye dikkat edin çünkü frenleriniz normalde olduğundan daha kötü bir performans sergileyecektir. Ayrıca buzun üzerinden değil de yolun kenarında birikmiş karların üzerinden giderseniz hiçbir sorun çıkmaz. :)

Hocam burada kar ve buz yok Manisa'da en fazla yağmur.

Bulunduğunuz yere göre değişir diyecektim ki Manisa demişsiniz, Manisa'da rahat sürülür. En çok dikkat etmeniz gereken şey soğuk bence.

Geri
Yukarı