Kişisel web siteme admin paneli nasıl ekleyebilirim?

larella

Femtopat
Merhabalar, kişisel web siteme admin paneli eklemek istiyorum fakat bağlantıyı nasıl kuracağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı acaba?

Profilimden iletişim bilgime ulaşabilirsiniz. Ulaşın, bakalım nedir ne değildir.
teşekkür ederim ancak dün btk akademi üyeliğim olduğu aklıma geldi. oradan dersleri izlemeye başladım, şu anda php ve databese ile baştan full web site yapmayı izliyorum. içinde admin panel de var; yapamazsam buraya yazarım tekrar.

Bu basit bir iş değil. İşin içine veritabanı bağlantısı, ve PHP/ASPX/JS giriyor. Karmaşık bir durum alıyor.

İnternette admin panel tasarımları var, fakat HTML olarak. Oradan tüm kaynak dosyaları alıp sunucuya atmalı, tüm sayfaları düzenlemeli, veri tabanı oluşturup tüm veriler girilmeli, sitenin ana sayfasında olan tüm veriler silinip veri tabanından gelen dinamik verileri ekrana yazdırmalı, yönetici panelinde de bunları görüntüleme, değiştirme, silme fonksiyonları eklenmeli.

Aslında zor gözüken, basit bir kullanıcının 1-2 ayda, profesyonel birinin 1 haftada bitirebileceği bir iş. Tavsiyem, WordPress gibi hazır script kullanın. Sadece temaya para verirsiniz, olur biter.
Merhabalar, sadece node.js ile yapılabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı