Kitaplık görünümde gizli oda

Dostum bir yolunu bulabilirsen paylaş da ileride ben de yapmak isterim.
Seve seve burada bilgiyi paylaşmak için buradayız. Vakit buldukça araştırmaya devam edicem. Birşeyler bulabilirsem, buraları hortlatırım.
Hocam bahsettiğiniz gizli alanı yapabilmek için evinizde bu iş için ayırabileceğiniz bir alan var mı?
Şuan yok, ancak yer açabilirim rahatlıkla. Eğer konuyla ilgili bilgi edinip, becerebilirsem hallederim. Yer problemi hakkında sıkıntı yaşamam.

Son düzenleme:
Şöyle bir şey buldum:

Çok zor gözükmüyor aslında ancak el becerisi gerekli. Ondan önce tabi odanın buna uygun bir bölümü olması lazım.

Galiba işin ucunda elektronik işlerden anlayan insanlara ihtiyaç var sanırım. Basit bir duvarcıyla veya dekorasyonla yapılacak iş değilmiş. Haklısınız.

Elektronik bir aksam yok. Kilit ve menteşe gibi basit araçlar kullanılmış. Kapı/raf için marangoza ihtiyacın olacak.

Odanda böyle bir alan yoksa bir duvar ustasına da ihtiyacın olabilir. Bu durumda bence gereksiz olur ama.

Çok zor gözükmüyor aslında ancak el becerisi gerekli. Ondan önce tabi odanın buna uygun bir bölümü olması lazım.
Elektronik bir aksam yok. Kilit ve menteşe gibi basit araçlar kullanılmış. Kapı/raf için marangoza ihtiyacın olacak.
Odanda böyle bir alan yoksa bir duvar ustasına da ihtiyacın olabilir. Bu durumda bence gereksiz olur ama.
El becerisi açısından yarı yarıya diyebilirim kendi açımdan. Odada uygun bir bölüm var. O yüzden aklıma böyle bir fikir geldi. Tanıdık bir marangozcu var sormam gerekiyor. Umarım olumlu dönüş alırım onlardan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı