Kitapseç "Değerli Müşterimiz 181 TL Tutarında İadeniz Yapılmıştır." diyor

MeanIt

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 6 Ağustos günü Kitapseç'ten 1550 TL değerinde 42 tane kitap aldım. Dün kargoya verildi ve bugün kartıma Kitapseç'ten 181 TL para geldiğini gördüm. Siparişlerim kısmına girdim ve sipariş notu kısmında aynı şu yazıyor.
"DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ 181,10 TL TUTARINDA İADENİZ YAPILMIŞTIR." Gerisi karta yansır falan filan. Baktım kitaplardan sipariş kısmında 42 tane kitap aldığım da görünüyor. Sizce bu nedir? İlk kez başıma geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
O 42 kitaptan, tedarik edilemeyen birkaç tanesi vardır onların parasını iade etmişlerdir. Geri kalanları da gelir. Kitapseç müşteri hizmetlerinden hangilerinin neden iptal edildiğini sorabilirsiniz. Daha doğru olur.

Merhaba. 6 Ağustos günü kitapseç'ten 1550 TL değerinde 42 tane kitap aldım. Dün kargoya verildi ve bugün kartıma kitapseç'ten 181 TL para geldiğini gördüm. Siparişlerim kısmına girdim ve sipariş notu kısmında aynı şu yazıyor.
"Değerli müşterimiz 181,10 TL tutarında iadeniz yapılmıştır." gerisi karta yansır falan filan. Baktım kitaplardan sipariş kısmında 42 tane kitap aldığım da görünüyor. Sizce bu nedir? İlk kez başıma geliyor.

Hocam eksik olanın parası geri gelmiştir. Aktarım gerçekleşmedi diye direk müşteri hizmetleri ile konuşmaya bak.

Cevaplar için teşekkürler. Müşteri hizmetlerini arayıp sorarım. Aldığımda sadece 20 TL lik bir kitap tedarik aşamasındaydı oysa.

Geri
Yukarı