Kıvırcık saç nasıl uzatılır?

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sorum belli kendimden bahsedeyim:
Hayatımda saçıma tarak sürmedim şekil vermedim.
Banyoda evde ne şampuan varsa onu kullanıyorum.
Kısacası saçımı hiç umursamazdım ama uzatma işine gireceksem şart gibi duruyor.
Aydınlatın beni uygulamaya hazırım.
Not: Dışarı hep sabah uyandığım gibi çıktığımdan genel görünüşüm bu şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benimki şu anda sırtıma kadar geliyor neredeyse. Saldım çayıra mevlam kayıra mantığı. Bir adet saç bakım kremi iyi olur bir de iyi bir tarak. Kivircik saç taranması çok zor tecrüben yoksa annenden falan ya da kız arkadaşından vs yardim alabilirsin unutma yalnızca ıslakken taranabiliniyor o yüzdende mutlaka taramaya çalış yoksa birbirine giriyor ve aşırı uğraştırıyor artı canını acıtıyor. Taramaya musait olmazsan da ellerini tarak gibi kullanabilirsin saç bakımı kremi kullanarak elinle açtırıyorsun saçı. Takıldığın bir yer olursa sorabilirsin.

Hocam benimki şu anda sırtıma kadar geliyor neredeyse. Saldım çayıra mevlam kayıra mantığı. Bir adet saç bakım kremi iyi olur bir de iyi bir tarak. Kivircik saç taranması çok zor tecrüben yoksa annenden falan ya da kız arkadaşından vs yardim alabilirsin unutma yalnızca ıslakken taranabiliniyor o yüzdende mutlaka taramaya çalış yoksa birbirine giriyor ve aşırı uğraştırıyor artı canını acıtıyor. Taramaya musait olmazsan da ellerini tarak gibi kullanabilirsin saç bakımı kremi kullanarak elinle açtırıyorsun saçı. Takıldığın bir yer olursa sorabilirsin.

Şimdi fark ettim de epey geçmiş ustunden. D

Şimdi fark ettim de epey geçmiş ustunden. D

Sıktıntı yok hocam benim saçlar da sırt ortasına kadar geldi o sırada.
Tarama işini sıkı tutuyorum haftada 3 kere tarıyorum yine de hep bağladığım için keçeleşmeleri açarken yoruyor onları yumuşatacak saç kremi öneriniz varsa alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı