Kız ilişki istemiyorum dedi

Kızla sevgili olduk 2 hafta kadar ayrıldık, eski sevgilisine gösterdiği çabayı bana gösterseydi şu an dünyanın en mutlu çiftiydik. Kendisi ayrıldı ilişki istemiyorum diyerek. Çok çabaladım bir araya gelme umudu içinde ama kendisi hiçbir taşın altına elini koymadı. İlişki istemiyormuş ve netmiş. 10 dk önce tekrar konuştum. Benim gibi iyi birini kaçırdı onun hayatına gelecek kişiler onun hayatının içine edeceğinden çok eminim. Artık bıraktım poh pohlayıp duramam. Ne önerirsiniz bana bu konuda?

İlişki istememe kısmı genelde bahanedir.
Her ne kadar iyi niyetli olsan da onun sende beğenmediği bir özelliğin vardır. Herkes herkesi sevemez ve beğenemez.
Bu kadar hoşlandığın kızın arkasından kimse benim gibi ona iyi davranmayacak diyeceğine umarım benden kat kat daha iyileri onunla olur demen gerekiyor.
2 hafta sevgili kalacaktı neden ayrıldı diyeceksin evet haklısın ama herkes için hayırlısı olsun deyip bundan sonra önüne bakman gerekiyor.

Günümüzde kızlar kendilerine kötü davranan bad boy wattpad erkeklerinden hoşlanıyorlar, takma kafana.

Tamamen katılıyorum. Durum böyle cepheye mermi taşıyan Anadolu kadınlarını hatırlıyorum şu an kilere bak ne kadar da şu anki bazı insanlar "Iyy bu kadın çok çirkin." deselerde gerçek Anadolu kadını öyle olur çirkin olmaz gayet güzeldir, kalbi temizdir, vatanı için çalışır, bebeğini bile Allah'a vermekten kaçınmaz öyle şu an kiler gibi bad boylara bakmaz.

Yani @Jiw bundan sonra ki kişiler onun hayatına girecek olan kişiler hayatının içine edecekler bilmiyor kendisi bundan öncekiler öyle oldu çünkü onun ilişki istemiyorum dedi bıraktım.
Boşver mahvederse mahvetsin sen mi düşünüceksin. Kız senin hissettiklerini hissetmiyor demek ki. İlişki istemiyor dediği de seninle istemiyordur. Demek ki bir şey hissetmiyor ve ilişki sürdürmek ona zor veya mantıksız geliyor o yüzden ilişki istemiyor diyordur. Daha hoşlancağı biri çıkarsa karşısına o zaman ilişki ister. Kötü olur iyi olur artık o onun derdi.

@Akari @TENSES @Galaxes @keremkarakaya
Hocam kızın karakteri yamuktu çünkü, verdiği sözleri yerine getirmek için çabalamazdı. Sevgiliyken seni hiç bırakmayacağım sen benimsin her şeyimsin kimseye vermem seni bırakmam seni diyen kız bıraktı hocam şimdi bana gelip de kızı savunmayın seni istemiyor falan diye karakteri yamuk en azından verdiği sözleri yerine getirseydi.

Hocam kızın karakteri yamuktu çünkü, verdiği sözleri yerine getirmek için çabalamazdı. Sevgiliyken seni hiç bırakmayacağım sen benimsin her şeyimsin kimseye vermem seni bırakmam seni diyen kız bıraktı hocam şimdi bana gelip de kızı savunmayın seni istemiyor falan diye karakteri yamuk en azından verdiği sözleri yerine getirseydi.

Geçin hocam size kız mı yok cidden.

Böyle sözler söyledi diye seninle sonsuza kadar olacağını mı sandın? Belki fikirleri değişti nereden bileceksin? İstemiyor işte kız seni bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. İstemediği biri ile sevgili olup hem kendini hem seni mi yıpratsaydı?

Kızı savunma değil ki yaptığımız. Kız der öyle şeyler sonra ki süreçte seni sevmediğini düşünür veya başka birisine aşık olur ve seni bırakır. Sen sevmediğin birisiyle sadece seni bırakmıycam diye söz verdin diye bırakmıycak mısın?
Kız seni bırakmış sen de kötü birisi girecek hayatına diye kafanı yoruyorsun biz de diyoruz ki boşver kafanı niye yoruyorsun? Kız bırakmış gitmiş ortada senin bir yanlışın yok. Senin yanlışın yoksa kız seni sevmiyorsa niye ilişkiyi devam ettirmeye uğraşasın? Biz seni düşünüyoruz ortada kimseyi savunma yok. Kızı seviyorsun anlıyorum da bu sevgin geçtikten sonra ben niye bu kadar saçma uğraştım ilişkiyi sürdürmeye diyeceksin. Kendi vaktini çalma boşuna yoluna bak karşına başkası çıkar elbet.

Hocam kızı tanımadan sevgili olmuşsun o zaman. Bundan sonra sütten ağzın yandı yoğurdu üfleyerek yersin sorunu çözersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı