Diğer Klasse Pro 90x40 mouse pad 345 TL

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Amazon'da klasse Pro 90x40 mouse Pad'ler indirimde. SS QCK'ya 1000 küsur ₺ vermek istemediğim için bu ürüne bir şans verdim, 1.5 aydır kullanıyorum çok memnunum. Malzeme kalitesi, hızlı ve takılmadan kayma ( Razer DeathAdder V2 kullanıyorum ), sağlam dikişler, baskı kalitesi vs. bu fiyat bandında çok iyi. Almayı düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

Klasse Pro - 10 Farklı Model Dikişli Kenar 90x40 cm Gaming Mouse Pad

Aşağıdan ürün hakkında yapılan yorumlara göz atabilirsiniz.

Klasse pro Mouse Pad Trendyol
Klasse pro Mouse Pad Hepsiburada

Çoğu yorum ağır kokusunun olduğu ve baskının o kadar düzgün olmadığı yönünde. Üstelik kayıyor diyenler var almayı düşünüyordum ancak yorumlardan sonra düşündürdü.

Çoğu yorum ağır kokusunun olduğu ve baskının o kadar düzgün olmadığı yönünde. Üstelik kayıyor diyenler var almayı düşünüyordum ancak yorumlardan sonra düşündürdü.

Ben öyle bir sorunla karşılaşmadım. Ağır yapısı var, kayma olmuyor. Baskı kalitesini çok başarılı buldum, herhangi bir silinme, hata vs. yoktu. Koku için ilk açtığımda birkaç saat havalandırdım, birkaç gün içinde geçti. Amazon'da sorunsuz ve hızlıca iade edebilirsiniz. Bence bir şans verin.

Son düzenleme:
Baskısı oldukça kaliteliydi ama seneler sonra kötüleşmiş midir bilemem, kokusu ağır ama 1 haftaya geçiyor.

Masadan kayma gibi bir durum da gözlemleyemedim. Mouse ise kayıyor işte :D

1 yıldır kullanıyorum memnunum. Fiyatı güzelmiş yedek olarak alıp almamakta kararsız kaldım.

Kesinlikle yedeklenir. Ben de düşünüyorum. kardeşim yaklaşık 1 yıl önce SS QCK XXL modelini 350-400 ₺ civarına almıştı. Bugün ise 4 haneli rakamlara satılıyor. Her üründe olduğu gibi bunun da fiyatı yükselecektir.

Kesinlikle yedeklenir. Ben de düşünüyorum. kardeşim yaklaşık 1 yıl önce SS QCK XXL modelini 350-400 ₺ civarına almıştı. Bugün ise 4 haneli rakamlara satılıyor. Her üründe olduğu gibi bunun da fiyatı yükselecektir.
Bunun pek yükseleceğini sanmıyorum çünkü markası SS veya diğerleri gibi değil. Maliyeti de düşük. Maksimum 1-2 seneye 500-600 falan olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı