Diğer Klasse Pro 90x40 mouse pad 345 TL

Modellerin birçoğu kalitesiz basım oluyor, düzgün olanları seçip ona göre tercih yapmalı. Bendeki Japon Dalgası piksel piksel ve beyazları sarımsı. Model kalitesi dışında mousepad gayet sağlam. Fps rekabetçi oynarken de mouse akıyor diyemem ama yine de yeterli.

Modellerin birçoğu kalitesiz basım oluyor, düzgün olanları seçip ona göre tercih yapmalı. Bendeki Japon Dalgası piksel piksel ve beyazları sarımsı. Model kalitesi dışında mousepad gayet sağlam. Fps rekabetçi oynarken de mouse akıyor diyemem ama yine de yeterli.
Benim aldığım model çok iyi o konuda.
20240504_141946.jpg

1714860118183.png

1714860126044.png

Bu ikisi arasında iki kat farka değecek fark var mı? Bir de cam masada kullanıyorum kayma olur mu?

Son düzenleme:
Pro olan versiyonu aldım bir hafta önce fakat hala kullanamadım. Çok kötü petrol atığı kokuyor. Bir haftadır balkonda havalandırıyorum.

Pro olan versiyonu aldım bir hafta önce fakat hala kullanamadım. Çok kötü petrol atığı kokuyor. Bir haftadır balkonda havalandırıyorum.
Klasse pro lunar majesty aldım görsel yüklerim eve gidince. sadece ilk gün havalandırdım odayı. Padi koklayınca kokusu geliyordu 1 hafta oldu koku falan yok.

Ben de Pro modelini sipariş etmiştim bu sabah. 🫤
Gayet iyi ve kaliteli. Dediğim gibi ilk gin havalandırın maksimum 2 güne geçiyor.

Klasse Pro lunar majesty aldım görsel yüklerim eve gidince. Sadece ilk gün havalandırdım odayı. Padi koklayınca kokusu geliyordu 1 hafta oldu koku falan yok.

Gayet iyi ve kaliteli. Dediğim gibi ilk gin havalandırın maksimum 2 güne geçiyor.

Şu an random bir markanın ucuz RGB mousepadi vardı 2 yılını doldurdu ve değiştirme ihtiyacı duydum. Ondan büyük oranda daha iyi olduğunu düşünüyorum ben de bakalım. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı