Klavye için bulut şeklinde destek pedi nasıldır?

Mando9098

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Bu ürünü almış kullanmış ya da bilgisi olan var mı? Zamanla soyulma olur mu? Kötülenir mi?

Fare için olanını kullanmıştım. Beni çok rahatsız ettiği için kullanmamaya başladım. Çekmecede durdukça üstü soyulmaya başlamıştı. Kullanım açısından sanki fareyle aramda bir engel varmış gibi hissettiğim için kullanmamıştım. Bana göre konforlu değil.

Bu ürünü almış kullanmış ya da bilgisi olan var mı? Zamanla soyulma olur mu? Kötülenir mi?

Kullandığınız alana göre değişir. Eğer siz de programlama gibi işler ile uğraşıyorsanız kullanmanızı öneririm çünkü uzun süre bileğinizi masaya dayayarak geçirmek hiç kolay değil. Ayrıca bunları kullanırken klavyeyi de aynı yükseklikte tutmanızı öneririm yoksa klavye (şahsen) çok alçak kalıyor. Ve kaliteli ped aldığın sürece soyulma yaşanmaz. En azından benim ki 1 buçuk yıl idare etmişti. Köşelerde az çok küçük soyulmalar olmuştu ama göze batacak derecede değil. Fare için almayın, fare için her türlü ped çok rahatsız ediyor ve çabuk soyuluyor. Bu verdiğiniz linkteki ürün pek kaliteli gibi durmuyor açıkçası.

Kullandığınız alana göre değişir. Eğer siz de programlama gibi işler ile uğraşıyorsanız kullanmanızı öneririm çünkü uzun süre bileğinizi masaya dayayarak geçirmek hiç kolay değil. Ayrıca bunları kullanırken klavyeyi de aynı yükseklikte tutmanızı öneririm yoksa klavye (şahsen) çok alçak kalıyor. Ve kaliteli ped aldığın sürece soyulma yaşanmaz. En azından benimki 1 buçuk yıl idare etmişti. Köşelerde az çok küçük soyulmalar olmuştu ama göze batacak derecede değil. Fare için almayın, fare için her türlü ped çok rahatsız ediyor ve çabuk soyuluyor. Bu verdiğiniz linkteki ürün pek kaliteli gibi durmuyor açıkçası.

Aşağı yukarı aynı ürünün fiyatları 500-800 arası gidip geliyor. Klavye için alacağım ve evet klavye yüksek biraz. Ben sırf tipi için ve biraz daha rahat edeyim diye almayı düşündüm. Muhtemelen şimdi değil 2-4 ay sonra alırım.

Aşağı yukarı aynı ürünün fiyatları 500-800 arası gidip geliyor. Klavye için alacağım ve evet klavye yüksek biraz. Ben sırf tipi için ve biraz daha rahat edeyim diye almayı düşündüm. Muhtemelen şimdi değil 2-4 ay sonra alırım.
2-4 ay zamanınız varsa hiç acele etmeyin. YouTube'da mümkünse yabancıların bu konu ile ilgili bir kaç videosunu izleyin daha sonra bu konu ile ilgili benzer içerikler ana sayfanıza düşecektir, onları izleyin. Acele etmeden ucuzu fiyata en iyisini alın derim.

Normal bir bilek desteği alın. Bu "bulut" bilek desteği hem görüntü hem kullanım açısından rahatsız eder adamı.

Zaten görüntüsü için düşünmüştüm 🥲

Geri
Yukarı