Klavye ile FIFA 21 UT oynamak

Schwindlerch

Hectopat
Malum ekonomi şartları dolayısıyla adam akıllı bir gamepad bile çok pahalı klavyeden oynuyorum.
Sorun şu ki singleda hiçbir sıkıntı yok dünya klası seviyesinde rahatça oynayabiliyorum. Ancak UT oynanmıyor gerçekten çok saçma sapan goller yiyorum atak geliştiremiyorum az önce 150k coinslik takımımla 10K'lık takımdan 11 gol yedim. Sıkıntı klavyede midir? Skill kullanamıyorum zaten onu hiç söylemiyorum.

Ben de klavye ile oynuyorum. 2005'ten beri klavye ile oynuyorum FIFA'yı. Hatta 1998'den beri kullandığım eskilerin mekanik taş gibi tuşları olan Win98 klavyesi ile oynuyorum 16 yıldır FIFA'yı ve FIFA 21'i.
Sıkıntı klavyede değil.
Oyun böyle.
Momentum falan. Güzel oyun ama adamı deli eder.

Ben de klavye ile oynuyorum. 2005'ten beri klavye ile oynuyorum FIFA'yı. Hatta 1998'den beri kullandığım eskilerin mekanik taş gibi tuşları olan Win98 klavyesi ile oynuyorum 16 yıldır FIFA'yı ve FIFA 21'i.
Sıkıntı klavyede değil.
Oyun böyle.
Momentum falan. Güzel oyun ama adamı deli eder.
11 gol yediğim maçta karşı takımın santrforu 70 hızla benim 82 hızlık stoperimi sollayıp geçti. Kafayı sıyırdım orda. Momentum bu mudur?

FIFA'da PES'e göre çok daha önemli gamepad. Çünkü çalım hareketleriyle fark yaratabiliyorsun. Hiçbir pas organizasyonu olmadan tek başına fake atarak geliyor adam. E zaten hız en az 90 şut 95 kaçırmıyor tabii ki. Ayrıca bu kadar deli saçma kadroları da hangi parayla kuruyorlar anlamadım gitti.

11 gol yediğim maçta karşı takımın santrforu 70 hızla benim 82 hızlık stoperimi sollayıp geçti. Kafayı sıyırdım orda. Momentum bu mudur?
Momentum; Güçlerini yükselttiğim Galatasaray kadrosuyla (Mohamed 87 falan) Malatyaspor'dan Ali Sami Yen'de 8 gol yemektir. (KICK-OFF MATCH)
(16 YILLIK FIFA'CIYIM) (FIFA 2003'ten beri oynuyorum.) (Hiçbir FIFA'da böyle saçma momentuma denk gelmedim. FIFA 21'de momentum olayının b.k'unu çıkarmışlar.)

Peki sizler klavye ile nasıl bir oyun oynuyorsunuz. Çalım hareketleri malum çok kısıtlı. Bunun açığı nasıl kapanır.
Fakat o seviyede bir takımdan 11 gol yemek sıkıntının biraz sende de olduğuna delalet.
Evet cidden sıkıntı bende ama derdimi de anlatamıyorum böyle. Adamın attığı her ara pas geçiyor benim ataklarımı tek adamla ayak basarak çok kolay savuşturuyor diye ağlamak da istemiyorum illa ki bir şeyleri yanlış yapıyorum ama çok müsaitim o tarz bir ağlamaya ya.

Çalım hareketleri malum çok kısıtlı.
Q+S kombinasyonuyla verkaç yapıyorum hücumda. Num 6, Num 4 gibi tuşlarla da boş alan bulursam dribling yapıyorum. Savunma yaparken ise "CAPS+E" kombinasyonuyla serbest şekilde koşturuyorum adamı.

İş bununla bitmiyor tabii. Kullandığın taktik ve oyuncular da önemli. FUT'ta oyuncunun güçlerine aldanıp bir kadro kurarsan büyük yanılgıya düşersin.

Malum ekonomi şartları dolayısıyla adamakıllı bir gamepad bile çok pahalı klavyeden oynuyorum.
Sorun şu ki Single'da hiçbir sıkıntı yok dünya klası seviyesinde rahatça oynayabiliyorum. Ancak ut oynanmıyor gerçekten çok saçma sapan goller yiyorum atak geliştiremiyorum az önce 150k Coins'lik takımımla 10K'lık takımdan 11 gol yedim. Sıkıntı klavyede midir? Skill kullanamıyorum zaten onu hiç söylemiyorum.

Kanka ut hiçbir zaman gamepadsiz oynanmaz. Çok fazla delirirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı